Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga poprowadziły sobotnie wydanie Dzień Dobry TVN. Ich gościem była między innymi Bożena Dykiel. Agnieszka nagle przerwała wywiad z aktorką. Oburzeni widzowie komentują całą sprawę. Co działo się w programie?

Sobotnie wydanie programu Dzień Dobry TVN poprowadziły w duecie Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga. Dziennikarki są jedynym kobiecym duetem w śniadaniówce i w nowej roli odnalazły się znakomicie. Chociaż każda z nich od lat jest gwiazdą stacji, to wcześniej nie miały okazji ze sobą współpracować. Szybko okazało się, że dogadują się niemal bez słów. Na ekranie wykazują się wielkim profesjonalizmem, a widzom ta para zdecydowanie przypadła do gustu, co zdradzają oni po każdym odcinku z ich udziałem.

Śniadaniówka jest emitowana każdego dnia od wielu lat, ale nadal nie brakuje ciekawych tematów, które są poruszane na antenie. W dzisiejszym wydaniu jednym z gości była między innymi Bożena Dykiel. Aktorka znana z serialu Na Wspólnej jest ambasadorką akcji Twarze Depresji, o której opowiedziała przed kamerami.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała rozmowę z Bożeną Dykiel w „DDTVN

Bożena Dykiel, to aktorka, która od lat gra w serialu Na Wspólnej, wciela się tam w postać Marii Zięby. Tą rolą zaskarbiła sobie ogromną sympatię fanów. Wielu z nich liczy się z jej zdaniem, więc nie może dziwić fakt, że została twarzą ważnej akcji. W śniadaniówce pojawiła się, by powiedzieć o tym nieco więcej.

Pomyślałam sobie, że depresja jest cichym zabójcą. Pojawia się nie wiadomo skąd i jak, a ludzie cierpią na nią w samotności. Super, jeśli mają kogoś, kto może o nich zadbać, ale często są to osoby, które nie mają z kim się pokłócić, wypić kielicha, czy usiąść do niedzielnego obiadu – mówiła na antenie.

W pewnym momencie rozmowa w studiu zaczęła wymykać się spod kontroli. Aktorka zaczęła wspominać o pandemii i jej negatywnym wpływie obostrzeń na życie psychiczne Polaków twierdząc, że: „gdy szalała grypa, nie zamykano ludzi w obozach”. Agnieszka postanowiła szybko odpowiedzieć: „śmiertelność przy grypie nie była tak wysoka, jak przy koronawirusie”.

Po chwili Bożena Dykiel wyciągnęła okulary, które zabrała ze sobą do studia i zaczęła polecać je widzom. Woźniak-Starak natychmiast postanowiła przerwać reklamę. Jako że program jest nadawany na żywo, nie mogła pozwolić sobie na przedłużenie tej rozmowy i zaprosiła na serwis informacyjny, co zapowiedziała słowami: „aby widzowie nie stracili kontaktu z rzeczywistością…”.

Na to co działo się na antenie, szybko zareagowali internauci. Pod jednym z postów zaczęli komentować, zaistniałą sytuację.

  • Porażka to, co zaprezentowala Bożena Dykiel. Chyba nie ma pojęcia co to depresja.
  • Brawo Aga Woźniak-Starak! Super ze Pani zareagowala i na te bzdury i przerwała tę szopkę.
  • Zawsze lubiłam Panią Dykiel, ale dzisiejszym jej zachowaniem przez cała rozmowę jestem w szoku…
  • Bardzo dobrze zareagowała, pani Bożena odleciała więc szybka akcja i po sprawie.

Pojawiły się też wpisy od osób, które nie były zadowolone z gwałtownej reakcji Agnieszki. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Bożena Dykiel

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×