Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

Zdjęcie (1) Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

[1/5] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (2) Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

[2/5] Agnieszka Woźniak-Starak

Zdjęcie (3) Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

[3/5] Bożena Dykiel

Zdjęcie (4) Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

[4/5] Bożena Dykiel - 2018

Zdjęcie (5) Agnieszka Woźniak-Starak nagle przerwała wywiad z Bożeną Dykiel w „DDTVN”. Oburzeni widzowie komentują to, co zobaczyli na antenie: „Przerwała tę szopkę”

[5/5] Bożena Dykiel

Komentarze

 • Gość pisze:

  Puki co nikt nie wie jaka jest prawda dotycząca cvid 19 i po co te przpychanki??? pytam się?

 • Gość pisze:

  Pani Bożeno czy pani jest lekarzem??? Pytam bo nie wiem!!!

 • Ula pisze:

  BRAWO PANI BOZENO DYKIEL.
  TTO PRAWDA CO PANI POWIEDZIAŁA.
  „ODWAGA- PRAWDA KOSZTUJE TYLKO PLEWY SĄ NIC NIE WARTE.” sl. Ks. Kard. St. Wyszyński.

 • Justyna pisze:

  W końcu ! Ktoś otwarcie, w telewizji publicznej powiedział to co wie inteligentna cześć społeczeństwa od dawna. Aktualny świrus to brak bliźniak grypy tylko z lepszym marketingiem i PR-em.. To bardzo głęboki temat do którego potrzeba otwartego umysłu, odrobiny logicznego myślenia i dużych pokładów inteligencji czego niestety współczesnym ludziom brakuje…

 • Gość pisze:

  Brawo Pani Bożeno, Starak żenada

 • Gość pisze:

  WOżniak i tak byłą cierpliwa. jak można mówić takie rzeczy, mieszać ludziom w głowach… rece opadają

 • Gość pisze:

  Brawp pani Dykiel. Lubie pania Drzyzge, ale tej.pani Wozniak niesteth nie.

 • Gość pisze:

  Agnieszka to żałosna napompowana sztuczna lala. BOOOOOOOOOOOOOOToks.

 • Gość pisze:

  Brawo pani Dykiel powikłania pogrypowe prowadzą do zgonów i leczenie online proste kto ma mózg to załapie o co chodzi

 • Gość pisze:

  Nie wiedziałam że pani Dykiel na wszystkim się zna hahaha.Zrobiła sobie pani na stare lata obciach czy pani ma jakiś problem ze sobą????

  • Gość pisze:

   A Pan Niedzielski, który dyktuje całej Polsce co Polacy mają robić, a co nie w czasie pandemii, to się zna? On nawet nie jest lekarzem. Rząd mówi, że szczepienia są dobrowolne, a pracodawcy wymagają od swoich pracowników szczepień. Czyją to decyzja? Jest jeden wielki chaos, a ludzie będą umierali czy się szczepili czy nie. A dlaczego?, bo inne groźne choroby są lekceważone i w większości nie leczone, bo pandemia.