Agnieszka Woźniak-Starak zapozowała bez grama makijażu i filtrów. „Zmęczona i zadowolona” wygląda jak milion dolarów

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma kompleksów. Pokazała swoje naturalne zdjęcie. Zapozowała do niego bez grama makijażu i spocona.

Agnieszka Woźniak-Starak od lat występuje w Dzień Dobry TVN. Aktualnie współprowadzi format z Ewą Drzyzgą. Ich duet zaskarbił sobie sympatię tysięcy widzów. Wielu z nich nie wyobraża sobie poranka bez wysłuchania rozmów idolek.

Dziennikarka dba o to, aby jej życie prywatne nie było przedmiotem przesadnego zainteresowania ze strony fanów, jak i mediów. Z tego powodu rzadko pokazuje bliskich. Tajemnicą jest to, czy posiada partnera.

Według tabloidów, spotyka się z warszawskim przedsiębiorcą i restauratorem. Sama ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza informacjom, które z dużą intensywnością są publikowane w internecie.

Dla Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie fajnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie – jak do tej pory. Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą – swego czasu przekonywał informator „Super Expressu”.

Ulubienica widzów TVN korzysta z dobrej pogody. Często wyrywa się z Warszawy, by spędzić czas na łonie natury. Kilka dni temu wybrała się do Gałkowa, gdzie raczyła się jazdą konną, co relacjonowała w social mediach.

Czasami warto wstać wcześnie  4:40, powitanie słońca – napisała pod zdjęciem, które wykonano podczas porannej przejażdżki na wierzchowcach.

Bohaterka fotki zapozowała również po zakończeniu trasy.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu. Jak wygląda?

Na selfie widać ją bez grama makijażu i upiększających filtrów. Gwiazda jest mocno zmęczona, lekko zaczerwieniona i rozczochrana. W opisie naturalnego, aczkolwiek uroczego zdjęcia, krótko napisała:

Zmęczona i zadowolona.

Więcej zdjęć z wyprawy zobaczycie w galerii pod tekstem. Wiedzieliście o tym, że Agnieszka jest taką miłośniczką jazdy konnej? Dajcie nam znać, czy również preferujecie tego typu sposoby na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu: bez grama makijażu i zmęczona

Agnieszka Woźniak-Starak na zdjęciu: bez grama makijażu i zmęczona

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swoją miłość

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×