Agnieszka Woźniak-Starak na spotkaniu z przyjacielem olśniła stylizacją. Zdjęcia natychmiast trafiły na okładkę tabloidu

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak została przyłapana przez paparazzi na śniadaniu z przyjacielem. W tabloidze pojawiły się zdjęcia gwiazdy. Ten poranek spędziła w miłym towarzystwie. 

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z największych gwiazd TVN. Dziennikarka swoją przygodę z telewizją zaczynała na antenie TVP, by później związać się z komercyjnym nadawcą. Od wielu lat prowadzi najchętniej oglądane przez widzów programy. Nie może jej także zabraknąć na największych wydarzeniach organizowanych przez stację. W roli konferansjerki sprawdza się bowiem doskonale. Ponad dwa lata temu na kilka miesięcy zniknęła z pracy na wizji. Wszytko to spowodowane było tragiczną śmiercią jej męża. Gdy poczuła się na siłach, zaczęła powoli wracać do show-biznesu.

Jesienią zeszłego roku zadebiutowała w roli gospodyni programu Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce udało jej się stworzyć fantastyczny duet z Ewą Drzyzgą. Dwie doświadczone dziennikarki o poranku przyciągają przed telewizory prawdziwe tłumy widzów. O tym, że jest to jeden z ulubionych duetów tego formatu, świadczą komentarze widzów pojawiające się po każdym odcinku z ich udziałem.

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana na śniadaniu w centrum miasta

Agnieszka dla kobiet jest nie tylko symbolem medialnej kariery, ale także modowym drogowskazem. Dziennikarka doskonale wyczuwa trendy i dobiera stylizacje. Każde jej pojawienie się na czerwonym dywanie wzbudza zainteresowanie fotoreporterów, którzy skupiają na niej swoje obiektywy. Na krok nie odstępują jej także paparazzi, którzy czekają na nią przed studiem Dzień Dobry TVN. Ostatnio przyłapali ją także na spotkaniu z przyjacielem w centrum miasta.

Dziennikarka i jej towarzysz zjedli razem śniadanie w jednej z knajpek w stolicy. Rozmawiali się i uśmiechali, a wszystko pod okiem czujnych paparazzi, którzy zrobili im kilka zdjęć. Kadry i opis porannego spotkania pojawiły się w Super Expressie.

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się tam pierwsza i aż pół godziny czekała na swojego towarzysza. Gdy dotarł na miejsce, zjedli razem śniadanie, a ona nie mogła oderwać od niego wzroku. W jej oczach znów pojawił się błysk, a na ustach szeroki uśmiech. Po przyjemnie spędzonej godzinie wyszli z knajpki osobno, by nie skupiać uwagi przechodniów – czytamy w tabloidzie.

Dziennikarka tego dnia nie tylko spędziła miły poranek, ale oczywiście pokazała się w bardzo eleganckim wydaniu. Miała na sobie czarne spodnie z szerokimi nogawkami, beżowy prążkowany golf, a wszystko dopełniła brązowym wełnianym płaszczem – kolorystycznie idealnie wpisując się w jesienną aurę. Trzeba przyznać, że jak zwykle wyglądała znakomicie. Zdjęcia, które trafiły na okładkę tabloidu, zobaczycie w naszej galerii.


Super Express okładka z dnia 30.11.2021

Super Express okładka z dnia 30.11.2021

Super Express okładka z dnia 30.11.2021

Super Express okładka z dnia 30.11.2021

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Agnieszka Woźniak-Starak - zielona marynarka

Komentarze