Agnieszka Woźniak-Starak wpadła po uszy. Sama nie może uwierzyć w zmiany w swoim życiu. Oto jej nowa miłość

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak już nie ukrywa swojej nowej miłości. Dziennikarka udowodniła, że wpadła po uszy, chociaż jeszcze niedawno nie dawała sobie żadnych szans. To prawdziwa rewolucja w życiu gwiazdy.

Agnieszka Woźniak-Starak jest obecnie jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka długo pracowała na swój sukces. Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, a także podyplomowe studium w Akademii Telewizyjnej Telewizji Polskiej. Na początku pracowała jako sekretarka w Warner Bros Poland. Z czasem przeszła do Radiowej Jedynki, gdzie pracowała w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników.

43-latka w 2005 roku dołączyła do grona prowadzących poranny program Kawa czy herbata?, który później zmienił nazwę na Pytanie na śniadanie. Po ośmiu latach zdecydowała się zakończyć współpracę z publicznym nadawcą i przeszła do TVN-u. To wtedy jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Została prowadzącą Aplauz, aplauz! oraz Ameryka Express, a do tego była gospodynią magazynu show-biznesowego Na językach.

W 2019 gwiazda przeżyła ogromną tragedię. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak zmarł w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno na Mazurach. Pogrążona w żałobie Agnieszka postanowiła wtedy wycofać się z mediów, jednak po roku przerwy wróciła do pracy. Najpierw dołączyła do zespołu newonce.radio, gdzie miała swoją audycję, a następnie przyjęła ofertę pracy w Dzień Dobry TVN, w którym niemal za każdym razem zachwyca swoimi przemyślanymi stylizacjami. Dla wielu kobiet jest inspiracją w zakresie stylu. Udało jej się także na nowo zakochać. Od ponad roku jest w związku z warszawskim restauratorem.

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła samą siebie

Agnieszka Woźniak-Starak pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Do tego wykorzystuje profil na Instagramie, który śledzi ponad 620 tysięcy osób. To tam odpowiada m.in. na pytania dotyczące swojej garderoby. W poniedziałek pochwaliła się także nową fryzurą, która przypadła do gustu internautów. Pod zdjęciami zebrała masę komplementów.

Tym razem gwiazda podzieliła się fotką z siłowni, na której zaprezentowała idealną sylwetkę. Dziennikarka trwa w swoich postanowieniach noworocznych, co najwyraźniej zaskoczyło również i ją. Nie ukrywa, że wpadła po uszy, odkrywając w sobie miłość do sportu. Dotychczas wszystkie tego typu pomysły kończyły się fiaskiem.

Jakaś dziwnie konsekwentna jestem w tym roku #potreningu.

Życzymy wytrwałości w postanowieniu. W galerii przypominamy, jak pięknie Aga wygląda w bikini. Czy może być jeszcze lepiej?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini. Czy zmniejszyła piersi?

Agnieszka Woźniak-Starak w bikini. Czy zmniejszyła piersi?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×