Agnieszka Woźniak-Starak miała stłuczkę. Luksusowe auto mocno ucierpiało: „Naprawa może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych”

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak nie ma najlepszej końcówki roku. Jej samochód został mocno zniszczony przez innego kierowcę. Naprawa będzie kosztowała krocie. 

Agnieszka Woźniak-Starak w zeszłym roku po dłuższej przerwie wróciła na antenę. Gwiazda dostała posadę prowadzącej Dzień Dobry TVN. Na ekranie pojawia się kilka razy w tygodniu, gdzie tworzy duet z Ewą Drzyzgą. Jest to pierwsza kobieca para w śniadaniówce i okazuje się, że to zestawienie dwóch doświadczonych dziennikarek sprawdza się doskonale. Każdy odcinek z ich udziałem to nie tylko uczta dla oczu, ale pełen profesjonalizm. Trudno jest uwierzyć, że przed tym, gdy poprowadziły razem poranny format, znały się jedynie z widzenia. Przed kamerami czują się znakomicie i dogadują niemal bez słów, co jest wielką rzadkością.

Agnieszka jest nie tylko utalentowaną dziennikarką, ale też ikoną mody. Ma wyjątkowe wyczucie stylu, a Polki chętnie podglądają to, w co się ubiera. Na wizji zawsze zachwyca dobrze dobraną garderobą i tak też jest, gdy zejdzie z anteny. Paparazzi nie odstępują jej na krok, a kolejne zdjęcia są szeroko komentowane.

Agnieszka Woźniak-Starak miała stłuczkę

Dziennikarka wzbudza zainteresowanie nie tylko jeżeli chodzi o jej zawodowe poczynania, ale także życie prywatne. Nic więc dziwnego, że nie może opędzić się od aparatów. Zawsze gdy pojawia się przed budynkiem TVN, może liczyć na kolejne zdjęcia, a fanki z zapartym tchem podglądają każdą stylizację, w której się pojawia. Ostatnio paparazzi przyłapali ją na świątecznych zakupach w centrum stolicy. Tym razem jednak to nie jej strój był największym obiektem zainteresowania. Skupiono się na uszkodzonym samochodzie.

Na rundę po butikach Agnieszka wybrała się czarną elektryczną Teslą wartą 300 tys. złotych. Nie dało się ukryć, że auto jest bardzo mocno uszkodzone. Wszystko opisano w Super Expressie.

Od strony pasażera wgniecione są przednie i tylne drzwi. Uszkodzenie wygląda tak, jakby inny samochód w niego wjechał. Naprawa może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych i, mimo że po naprawie będzie wyglądał jak nowy straci sporo na wartości – czytamy w tabloidzie.

To na pewno bardzo dotkliwa strata, ale auto cały czas jest na chodzie i gwiazda może się nim swobodnie poruszać. Najważniejsze też, że ona sama nie ucierpiała podczas tej kolizji.


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Komentarze

 • Gość pisze:

  I co z tego? Dlaczego nie napiszecie o przeciętnej polskiej rodzinie której auto warte mniej niż 3tys. musi służyć na codzienne dojazdy rodziców do pracy,wożenie dzieci do szkoły itp.Jeżeli taki samochód ucierpi wówczas trzeba się tym zainteresować,bo to będzie bez wątpienia powód do współczucia.

 • Gość pisze:

  Oj dziewczynki kłócicie się o koleżankę, nieładnie.

 • Gośćpipin pisze:

  Ja tej pieguski też nie lubię,jest zbyt wyniosła.

  • Gość pisze:

   Trzeba zobaczyć najpierw siebie a nie krytykować kogoś jak się nie zna Zazdrość swoje robi

  • Gość pisze:

   Tym bardziej,że te piegi jeszcze sobie domalowala. Podczas gdy inni nie mają co jeść

 • GośćJola pisze:

  Po co naprawiać,niech kupi nowe. Stać ją.

 • GośćHeniek pisze:

  Ja Szulimowej wogole nie rozumie mowi tak samo jak I Pieńkowska!ąąaaaaoooooyyyyeeeee!

  • Gośćtakaja pisze:

   Pisze się – w ogóle (osobno)i rozumieM… Jak to zrozumiesz to ze zrozumieniem innych faktów też sobie poradzisz.

 • Gość Janina. pisze:

  Uważacie, że Starak jest utalentowana, niech idzie do psychologa i skończy mówić prze każdym słowem ~eeeeeeee eee i dopiero mówi zdanie. Bywa tak,, że końcówki słów trudno czasami zrozumieć. Zresztą nie lubię tego programu. Same sztywniary. A P. Wellman to najmadrzejsz od wszystkich na całym świecie pozjadala rozumy. Najfajniejszym człowiekiem jest Marcin Prokop. Z nimi wszystkimi najlepiej daje radę. Reszta to badziewie.

  • Gość pisze:

   Brawo za ten komentarz. Nie wiem kto i komu płaci, przede wszystkim za co, ale opinie o Pani Agnieszce jako ikonie mody, są co najmniej przesadzone. Drogo, nie znaczy modnie. Nie znam żadnej jej stylizacji, którą chciałabym odwzorować, choć figurę ma nienaganną. Ale te kapelusiki ala Janko Muzykant – beznadziejne. Reszta też.

  • Gość pisze:

   do psychologa to Ty musisz iść zanim ocenisz- spójrz w lustro i kogo tam widzisz utalentowana piękną i majętną osobę czy zgorzkniałą i zazdrosną 🎅🎄

 • Gość pisze:

  Ubezpieczenie pokryje koszty naprawy. Po co ten dramar

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×