Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra! Ewelina Rydzyńska po metamorfozie wygląda jak gwiazda TVN. Spora zmiana

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra. Niesamowite podobieństwo kobiety ze zdjęcia znanego fryzjera gwiazd do dziennikarki TVN jest uderzające. Sami zobaczcie.

Kiedy słyszymy, że każdy z nas ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra, nie do końca chce nam się w to wierzyć. Jednak kiedy stajemy twarzą w twarz z osobą, która do złudzenia przypomina inną, to zaczynamy się przekonywać do tej popularnej teorii.

Popularny wśród gwiazd fryzjer, Piotr Postek właśnie opublikował zdjęcie z klientką. Kobieta do złudzenia przypomina Agnieszkę Woźniak-Starak. Niesamowite!

Agnieszka Woźniak-Starak ma sobowtóra

Mówi się, że każdy ma gdzieś na świecie swojego sobowtóra, co z jednej strony może trochę przerażać, a z drugiej także pociągać. Bądźmy jednak szczerzy – szanse na spotkanie kogoś, kto będzie nas do złudzenia przypominał, są niewielkie, zwłaszcza że na świecie jest ponad 7 miliardów ludzi. Nie oznacza to jednak, że nie jest to możliwe, a czasem okazuje się, że taki człowiek jest gdzieś bardzo blisko.

Agnieszka Woźniak-Starak jest obecnie jedna z najjaśniej świecących gwiazd TVN. Kiedy więc na profilu znanego stylisty fryzur pojawiło się zdjęcie pięknej blondynki i Piotra Postka, wydawało się, że to dziennikarka postanowiła oddać się w ręce artysty.

Tymczasem okazuje się, że  to jednak nie ona, a Ewelina Rydzyńska, również związana ze stacją. Trzeba przyznać, że podobieństwo jest uderzające. Czy obie panie zdają sobie sprawę z tego, że mają tak blisko siebie sobowtóra?

Kim jest Ewelina Rydzyńska?

Ewelina Rydzyńska była modelką, a w wieku 18 lat zdobyła tytuł Miss Warszawy. W swoim dorobku ma autorską kolekcję ubrań Eve by Eve, a jako stylistka współpracowała z takimi gwiazdami jak: Edyta Herbuś, Katarzyna Glinka, Edyta Górniak, Natasza Urbańska czy Aleksandra Kwaśniewska. Ma za sobą również małżeństwo ze znanym stylistą fryzur, Maciejem Wróblewskim.

Doradza także w sprawach stylu w stacji TVN.

W naszej galerii kilka zdjęć, które pokazują, jak bardzo Rydzyńska jest podobna do Agnieszki Woźniak-Starak.


Piotr Postek i Ewelina Rydzyńska

Piotr Postek i Ewelina Rydzyńska

Ewelina Rydzyńska

Ewelina Rydzyńska

Ewelina Rydzyńska

Ewelina Rydzyńska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×