Agnieszka Woźniak-Starak w nowej fryzurze wygląda jak Małgorzata Ohme? Internauci dostrzegli spore podobieństwo

Agnieszka Woźniak-Starak jak Małgorzata Ohme

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się skrócić i pofalować włosy. W nowej fryzurze gospodyni Big Brothera przypomina internautom Małgorzatę Ohme – śliczną psycholożkę, współprowadzącą reality-show. Zobacz zdjęcie.

Agnieszka Woźniak-Starak bez wątpienia od kilku lat uchodzi za ikonę mody. Wśród pięknych dziennikarek TVN-u, nie ma sobie równych. Gwiazda zawsze wygląda spektakularnie, a jej luksusowe stylizacje stają się obiektem marzeń oraz wielką inspiracją dla wielu internautek. Dziennikarka w ostatnim czasie ma szczególną okazję do prezentacji swoich nowych ubrań, bowiem została główną prowadzącą Big Brothera. W każdą niedzielę piękna prezenterka pojawia się na żywo na antenie TVN7.

Luksusowy wygląd Agnieszki jest zawsze największą atrakcją programu, w jej looku wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Rzadko jednak prezenterka eksperymentuje z fryzurą. Żona Piotra Woźniaka-Staraka przyzwyczaiła swoich fanów do rozpuszczonych prostych włosów w kolorze jasnego blondu. Ten czas jednak już przeminął!

Okazuje się, że tym razem Agnieszka wreszcie nieco zaszalała. Tuż przed rozpoczęciem dzisiejszego odcinka Big Brothera, gwiazda zaprezentowała się w odświeżonej fryzurze. Woźniak-Starak przefarbowała i lekko pofalowała swoje włosy. Internauci szybko stwierdzili, że w takim wydaniu wygląda jak Małgorzata Ohme, która towarzyszy jej na scenie podczas analizowania zachowań uczestników reality-show:

W pierwszej chwili myślałem, że to Małgosia Ohme, ale coś mi tu nie pasowało. A to przecież Agnieszka – napisał internauta, któremu wtórował inny: – Rzeczywiście coś w tym jest, to pewnie przez te loki.

To jednak niejedyne podobieństwo Agnieszki do swojej koleżanki z pracy. W dzisiejszym odcinku Małgorzata Ohme wystąpiła ubrana w różowy garnitur. Na podobny komplet Woźniak-Starak postawiła kilka tygodni wcześniej.

Piękna Agnieszka tym razem zaprezentowała niewiarygodny blask swojej srebrnej kreacji. Prezenterka miała na sobie lśniący w błyskach fleszy sylwestrowy komplet, składający się z szortów oraz krótkiej marynarki wykończonej czarną ozdobną lamówką. Na zgrabnych długich nogach gwiazdy TVN, widzowie mogli podziwiać czarne stylowe kozaczki. W tej odsłonie prowadząca nową odsłonę show Big Brother, potwierdziła, że to ona jest główną gwiazdą programu.

 

Która z nich waszym zdaniem wygląda lepiej, Agnieszka czy Małgosia?

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak bez telewizyjnego makijażu wygląda jak dziewczynka! Prawie jej nie poznaliśmy

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak zabrała rodziców na plan “Big Brothera”! Jej mama to skończona piękność!

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!


Agnieszka Woźniak-Starak przefarbowała włosy

Agnieszka Woźniak-Starak przefarbowała włosy

Małgorzata Ohme na planie

Małgorzata Ohme na planie "Aplauz, Aplauz" (Fot. ONS)

Małgorzata Ohme na planie

Małgorzata Ohme na planie "Aplauz, Aplauz" (Fot. ONS)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×