Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała się na aparat ortodontyczny! Prezenterka pokazała się w nim na premierze spektaklu!!

Agnieszka Woźniak-Starak ma aparat ortodontyczny

Agnieszka Woźniak-Starak założyła aparat ortodontyczny

Agnieszka Woźniak-Starak wraz ze swoim mężem Piotrem pojawili się na premierze spektaklu kabaretu Pożar w Burdelu, który nosi tytuł Śmierć wrogiem ojczyzny. Para nie kryła radości z możliwości bycia na tak wspaniałym evencie. Piękna dziennikarka epatowała optymizmem i dobrym nastrojem. Dodatkowo zasypywała fotoreporterów wspaniałym uśmiechem, który wywołał wielką sensację.

Prezenterka TVN zdecydowała się na aparat ortodontyczny, którym po raz pierwszy pochwaliła się na wspomnianym evencie. Dziennikarka z aparatem na zębach wygląda zdecydowanie młodziej i bardzo uroczo.

Nie od dziś wiadomo, że Agnieszka Woźniak-Starak uwielbia dbać o swoją urodę i robi wiele, by prezentować się znakomicie. Za każdym razem, gdy pojawi się na prestiżowym wydarzeniu wzbudza wielkie zainteresowanie i zachwyca swoimi kreacjami.

Pamiętając uśmiech Agnieszki jeszcze sprzed kilku dni, nie ma wątpliwości, że jest to jedynie lekka korekta zgryzu, ponieważ Woźniak-Starak od zawsze była kojarzona z jednym z najpiękniejszych uśmiechów w polskim show-biznesie.

A Wy myślicie, że prowadząca Azja Express potrzebowała aparatu ortodontycznego?

Agnieszka Woźniak-Starak poszła do wróżki i oniemiała! Przepowiednia już się spełnia!

Agnieszka Woźniak-Starak odchudza męża! Zafundowała mu niezłą dietę

Agnieszka Woźniak-Starak zawiedziona postawą męża: „Nie wiem co mam robić, co myśleć”

 


Czy Piotr Woźniak-Starak ma dobry styl ubierania?

×