Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka! Zdjęcie z prywatnej imprezy tylko to potwierdza

Agnieszka Woźniak Satarak, Edward Miszczak

Agnieszka Woźniak Satarak, Edward Miszczak

Kariera Agnieszki Woźniak-Starak rozwija się w błyskawicznym tempie, z czego najbardziej cieszy się dyrektor programowy stacji TVN. Okazuje się, że prezenterka knuje za plecami Edwarda Miszczaka. Wszystko pokazał jej mąż!

Agnieszka Woźniak-Starak od 2013 roku jest głównym filarem dziennikarstwa stacji TVN. Mało kto pamięta, że już wcześniej dziennikarka odnosiła spore sukcesy zawodowe. Współpracowała z Radiową Jedynką, współprowadziła z Kubą Wojewódzkim poranną audycję Zwolnienie z WF-u w Esce Rock, była gospodynią oprawy dnia w TVP1. W Telewizji Publicznej prowadziła również programy Kawa czy herbata?, Pytanie na śniadanie oraz Bitwa na głosy.

Jednak dopiero w TVN-ie Agnieszka rozwinęła swoje dziennikarskie skrzydła na dobre. Od czasu, gdy związała się z prywatną stacją prowadziła Dzień dobry TVN, Aplauz aplauz! oraz hitowe show Ameryka Express. Kilka lat temu Agnieszka miała nawet własny program show-biznesowy Na językach. Obecnie atrakcyjna blondynka realizuje się na antenie TVN7 w programie na żywo Big Brother Arena.

O Agnieszce zrobiło się głośno również za sprawą jej spektakularnego ślubu w Wenecji. Dziennikarka w 2016 roku poślubiła znanego w branży farmaceutycznej oraz filmowej milionera Piotra Woźniaka-Staraka. Aktualnie małżonkowie wspólnie wspierają wiele projektów filmowych, jak również czynnie uczestniczą w najważniejszych wydarzeniach organizowanych przez stację TVN. Jak się okazuje, prezenterka wraz z mężem przyjaźnią się prywatnie z Edwardem Miszczakiem, który od 1998 roku jest dyrektorem programowym stacji. Miszczak pełnił także funkcję wiceprezesa zarządu spółki akcyjnej TVN. Ostatnio szara eminencja polskiej telewizji wybrała się na miłą kolację, na której była obecna Woźniak-Starak.

Na profilu czujnego męża prezenterki pojawiła się fotka z biesiady, na której pan dyrektor w skupieniu delektuje się czerwonym winem, natomiast za jego plecami rozgrywa się poważna dyskusja. Agnieszka wyraźnie knuje za plecami dyrekcji, na co wskazuje zabawny opis dołączony do zdjęcia:

Knują za plecami dyrekcji – napisał Piotr.

Ta śmieszna fotografia natychmiast wywołała poruszenie na profilu miliardera. W komentarzach możemy przeczytać kilka ciekawych opinii:

  • Mistrzynie drugie planu. Fajne te mistrzynie
  • Aga! Jak możesz?! Ładnie to tak?
  • Ktoś musi robić, żeby ktoś mógł się bawić
  • No ładne rzeczy

Jak myślicie, co było tematem burzliwej rozmowy Agnieszki z koleżanką? 🙂

View this post on Instagram

Knują za plecami dyrekcji

A post shared by PWSAWS (@pwsas) on

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak bez telewizyjnego makijażu wygląda jak dziewczynka! Prawie jej nie poznaliśmy

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak zabrała rodziców na plan “Big Brothera”! Jej mama to skończona piękność!

Zobacz: Małgorzata Ohme pokazała córkę! Ależ ona jest podobna do ojca!


Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka

Agnieszka Woźniak-Starak knuje za plecami Edwarda Miszczaka

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak - Bal Dziennikarzy 2018

Edward Miszczak i Piotr Woźniak-Starak - Bal Dziennikarzy 2018

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak -premiera serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak -premiera serialu Odwróceni. Ojcowie i córki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×