Szukaj

Już wiemy, kiedy Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się publicznie. To będzie piękny hołd dla Piotra

Agnieszka Woźniak-Starak uczci pamięć Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa po producencie filmowym,  pokaże się podczas jednego z festiwali filmowych. Wiadomo więc, kiedy pojawi się publicznie. 

Agnieszka Woźniak-Starak hołd dla męża

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia, na skutek tragicznego wypadku, do którego doszło na jeziorze Kisajno. Producent filmowy pozostawił pogrążoną w żałobie rodzinę, w tym żonę. Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu, a także zrezygnowała z pracy.

Zobacz: Piękny gest prowadzących Big Brother – w ten sposób okazali swoje wsparcie dla Agnieszki Woźniak-Starak. Wzruszające [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak: kiedy pojawi się publicznie?

Chociaż gwiazda zniknęła ze ścianek, wiemy kiedy Agnieszka Woźniak-Starak pokaże się publicznie. Dziennikarka weźmie udział w 44. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdynii. Jak informuje magazyn Flesz, to właśnie wtedy odbędzie się premiera nowego filmu Piotra Woźniaka-Staraka Ukryta gra. Pokaz odbędzie się na cześć zmarłego producenta.

Chęć obecności zgłosiło aż 60 osób związanych z produkcją lub producentem. Swój udział zapowiedziała także Agnieszka Woźniak-Starak – przyznała w dwutygodniku Magdalena Jacoń, rzeczniczka prasowa festiwalu.

Będzie to pierwsze od czasu pogrzebu publiczne wystąpienie Agnieszki. Czy film będzie tą dziedziną, na której skupi się teraz gwiazda? Czas pokaże.

Zobacz: Post Agnieszki Woźniak-Starak wstrząsnął show-biznesem. Lewandowska, Rusin, Górniak i inni wspierają dziennikarkę

Agnieszka Woźniak-Starak w skromnej sukience w kwiatki

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak przerywa milczenie po śmierci męża

Pewne jest jednak, że w piątek, 13 września Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym podziękowała za wsparcie, jakiego udzielili bliscy jej ludzie, a także obserwujący:

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję.

Zobacz: Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka opublikowała list do policji. W poruszających słowach dziękuje za pomoc

View this post on Instagram

Dostałam dziś piękną magnolię, którą zasadzę w ogrodzie. Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady. Nie wiem czy w ogóle wstawię tu jeszcze kiedyś jakieś zdjęcie, to jest teraz zupełnie nieważne. Ale ważni jesteście Wy. Wasze wsparcie, energia, którą mi wysyłacie, dajecie mi siłę. Dziękuję. Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję. Dziś startuje Big Brother. Gabi @g_rulez, wiesz, że zawsze trzymałam za Ciebie kciuki, jesteś mądrą, piękną i bardzo fajną dziewczyną, dużo nas łączy, zwierzęta, muzyka, wspólni znajomi. Dziś też trzymam. Pamiętaj, to jest teraz Twój program, ciesz się nim, a ja jestem z Tobą całym sercem. Gosia @gosiaohme, Filip @filip_chajzer z Wami też! Kasia M., jesteś najlepszą szefową na świecie. A dziś już nie tylko szefową. Jeśli kiedykolwiek wrócę do telewizji to po to, żeby pracować z Tobą, pamiętaj. Kocham magnolie. Dziękuję. Nie wiem, co będzie, ale wiem jedno, mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotykam takich ludzi. Nie mogę w tym poście oznaczyć wszystkich, o których myślę. Ale o wszystkich pamiętam ????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

We wzruszających słowach opowiedziała o mężu i stracie. Przyznała też, jaki spadek zostawił po sobie Piotr Woźniak-Starak. Jego wsparcie czuje na każdym kroku:

Piotrka nie ma, ale zostawił mi mnóstwo miłości i najlepszych ludzi na świecie. Rodzinę, przyjaciół, którzy nawet przez chwilę nie dają mi poczuć, że jestem sama. Wasza troska, ten wspólny czas, niekończące się rozmowy, często do rana, są dla mnie bezcenne. Krzyś @tery333, powiedziałeś, że Piotrek nieprzypadkowo wybrał nas, on wiedział, że razem damy radę. Masz rację. Słyszę jak mówi „Szlumi, ogarniesz to” i wierzę, że się uda, bo dzięki Wam nadal stoję.

Na zakończenie zwróciła się w stronę nowych prowadzących Big Brothera, życząc im powodzenia.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”


Agnieszka Woźniak-Starak na okładce magazynu Flesz

Agnieszka Woźniak-Starak na okładce magazynu Flesz

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak, pierwsze publiczne wyjście

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×