Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała swojego męża na romantyczną randkę na wysokościach! Takich szalonych doznań nie miała nawet Meghan Markle ze swoim brytyjskim księciem!

Agnieszka Woźniak-Starak koniec sierpnia spędza w towarzystwie swojego małżonka w ukochanej Warszawie. Dziennikarka pochwaliła się fanom romantyczna randką, na którą zaprosiła Piotra Woźniaka-Staraka. Ale czad!

Agnieszka Woźniak-Starak od 2013 roku jest głównym filarem zespołu TVN. Dziennikarka prowadziła już Dzień dobry TVN, program rozrywkowy – Aplauz, aplauz!, hitową Azję i Amerykę Express oraz autorski magazyn show-biznesowy – Na językach. Ostatnio piękna prezenterka była główną prowadzącą emitowanego przez TVN Style show – Big Brother Arena. Prywatnie Agnieszka jest szczęśliwą żoną przystojnego milionera – Piotra Woźniaka-Staraka, którego poślubiła w 2016 roku w Wenecji.

Ślub Agnieszki i Piotra był wówczas największym wydarzeniem medialnym roku. Od tego czasu para uchodzi za jeden z najbarwniejszych duetów w polskim show biznesie. Agnieszka wielokrotnie podkreślała w swoich wywiadach, że właśnie w Piotrze odnalazła bratnią duszę, podobnie Piotr od samego początku jest oczarowany swoją piękną żoną, która jest dla niego największą miłością życia. Małżonkowie kochają podróże, zatem często wylatują do dalekich krajów. Regularnie odwiedzają także ukochaną Wenecję oraz polskie góry.

W ostatnim czasie atrakcyjna prezenterka oraz jej przystojny mąż przebywają w Warszawie, gdzie spędzają końcówkę lipca. Agnieszka postanowiła sprawić mężowi niespodziankę, zapraszając go na spontaniczną, niezwykle romantyczna randkę. Dziennikarka zabrała Piotra do swojego ukochanego baru mieszczącego się w Hotelu Bristol w Warszawie.

Zabrałam męża na randkę do mojego ulubionego baru – napisała

Pod swoim wpisem gwiazda TVN dołączyła śliczne zdjęcie z ukochanym. Małżonkowie na tle zapierającej dech w piersiach panoramy miasta. cieszy się romantyczną chwilą we dwoje. Na stoliku czekają już dwa luksusowe szampany. Widok zakochanej pary rozczulił internautów, którzy natychmiast wyrazili swój zachwyt w miłych komentarzach.

  •  Jesteście piękni
  • Jak on na ciebie pięknie patrzy
  • Randki super są
  • Pięknie razem wyglądacie

Zobaczcie jak pięknie razem wyglądają!

 

Agnieszka Woźniak-Starak i jej mąż w poważnym stanie trafili do szpitala! Małżonkowie mieli wypadek!

Poturbowana Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu w środku nocy. Po wypadku nie wygląda najlepiej…

Agnieszka Woźniak-Starak zafundowała sobie nową fryzurę! Teraz to ona jest najpiękniejszą gwiazdą w TVN-ie!

 


Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak na romantycznej randce

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę

Agnieszka Woźniak-Starak zmieniła fryzurę

Agnieszka Woźniak-Starak złamała rękę

Agnieszka Woźniak-Starak złamała rękę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×