Szukaj

Hołd Agnieszki Woźniak-Starak dla Piotra w rocznicę śmierci. Zrobiła coś niezwykle odważnego. Serce pęka

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Rok po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona Agnieszka udała się w miejsce tragedii, by złożyć mu hołd. Zrobiła dla niego niezwykłą rzecz.

To już rok od tragicznego wydarzenia na jeziorze Kisajno. Piotr Woźniak-Starak znany producent filmowy zginął w wyniku wypadku w miejscu, które kochał najbardziej na świecie. Wykonując manewr skrętu, wypadł z prowadzonej przez siebie motorówki i nie wypłynął. Poszukiwania trwały kilka dni. Do ostatniej chwili bliscy i przyjaciele mieli nadzieję, że odnajdzie się cały i zdrowy. Niestety tak się nie stało, 22 sierpnia nurkowie znaleźli ciało mężczyzny na dnie jeziora. Dla wszystkich była to niewyobrażalna tragedia.

Całe to wydarzenie miało miejsce w czasie rodzinnego wypoczynku na Mazurach. To tu Piotr razem z żoną i przyjaciółmi przebywał w rodzinnej posiadłości w Fuledzie. Agnieszka Woźniak-Starak w noc tragedii ze względu na zawodowe zobowiązania, musiała wrócić do Warszawy. Byłą w drodze, gdy dotarła do niej ta tragiczna wiadomość.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć Piotra. Co zrobiła?

To był wyjątkowo trudny dzień dla wszystkich, którzy znali Piotra. W pierwszą rocznicę śmierci młodego milionera do jego posiadłości zjechała się rodzina oraz najbliżsi jego przyjaciele. Mogiła została przystrojona biało-fioletowymi kwiatami i lampionami. Jej widok zapierał dech w piersiach. Pod rezydencją ustawiono biesiadne stoły, po to, by zebrani mogli przy nich wspominać przyjaciela.

View this post on Instagram

Na profilu Mai kolejny sponsorowany post z Grecji a tymczasem w PL… "Bliscy opłakują Piotra Woźniaka-Staraka nad grobem". Czyli co tak naprawdę robiła dziś Maja 📷 Se.pl (https://bit.ly/2E33uQg) . #sablewska #majasablewska #sablewskaodstylu #wojtekmazolewski

A post shared by Maja Sablewska bez lukru 😉 (@my.green.love) on

Pierwsi goście zjawili się w Fuledzie już w poniedziałek wieczorem. Kolejni przylatywali prywatnymi helikopterami we wtorek w ciągu dnia. Wśród nich pojawiła się między innymi Maja Sablewska, Wojciech Mazolewski, Zosia Ślotała. Uroczystości rozpoczęto od złożenia wielkiego wieńca na grobie producenta filmowego. Następnie jego żona Agnieszka zdecydowała się na piękny i odważy krok. Wraz z Anną Woźniak-Starak, Jerzym Starakiem i grupą najbliższych osób wypłynęła na jezioro Kisajno. Następne zatrzymała łódź i wrzuciła do wody ogromny kwiatowy wieniec ze zniczem. Tym gestem chwyciła wszystkich zebranych za serce.


rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka(1)

rocznica śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie

Piotr Woźniak-Starak został pochowany w Fuledzie

Zosia Ślotała pokazała zdjęcie z pogrzebu Piotra Woźniaka-Staraka

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  A pani Ewa O. Ktora byla w tej lodzi razem z mezem zlozyla kwiaty na grobie ? Zenada ze ludzie nie maja godnosci

 • Gość pisze:

  A pani Ewa O. Ktora byla w tej lodzi razem z mezem zlozyla kwiaty na grobie ?

 • Barbara pisze:

  Strasznie mi szkoda tak idiotycznej śmierci zdolnego,młodego czlowieka.Cześć Jego pamięci.Niech spoczywa w spokoju.❤🌹🌹🌹🌹😈❤

 • Ula pisze:

  7 lat temu zmarł mój mąż i ojciec moich dzieci córka miała 19lat a syn 10 lat , musiałam poradzić sobie sama w zaciszu niewielkiego mieszkania być silna , jeżdzimy na cmentarz bez zbędnych sensacji kupujemy kwiatki i znicze wniosek z tego że ból i bogactwo p. Starak jest większy niż mój . Trochę skromności i ogłady .

 • Ella pisze:

  Byli piękną parą. Pani agnieszka jeszcze długo będzie odczuwała brak męża, tak bardzo bardzo jej współczuję i jednocześnie wspieram ją całym sercem.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×