Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak już o poranku jest pełna energii. Dziennikarka ma na to prosty przepis

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak już od samego rana ma mnóstwo energii. Dziennikarka sięga po przyprawę, która pozytywnie wpływa na jej samopoczucie. O jakim produkcie mowa?

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy telewizji. Wraz z Ewą Drzyzgą prowadzą Dzień Dobry TVNPanie w poniedziałek zadebiutowały na antenie. Punktualnie o godzinie 8:00 przywitały się z widzami:

Proszę państwa nadeszła ta wiekopomna, jak mawiał pewien klasyk, chwila — mówiła Drzyzga.
Nie ma już odwrotu? — dodała Woźniak-Starak.
No, chyba że w tył zwrot. Nie, nie zrobimy tego — zażartowała Ewa.

Agnieszka Woźniak-Starak ma sprawdzony sposób na dobrą kondycję

W studiu zaczęli pojawiać się goście, a prowadzące aż do 11:30 starały się w interesujący sposób prowadzić rozmowę. Nie da się ukryć, że Agnieszka Woźniak-Starak była w doskonałej formie. Okazuje się, że dziennikarka ma prosty przepis na to, by już od świtu tryskać energią. Do produktów, które spożywa, dodaje pewną przyprawę:

Formę pomaga jej utrzymać przyprawa, którą wielu z nas ma w kuchni. Mowa o aromatycznej kurkumie, którą Agnieszka dodaje do potraw. Nie dość, że roślina poprawia pamięć, to jeszcze sprawia, że mamy dobry nastrój! Jakie to proste — podaje Fakt.

Fakt donosi, że przyprawa ma wiele cudownych cech. To ona m.in. wpływa pozytywnie na układ pokarmowy, reguluje procesy przemiany materii i oczyszcza organizm z toksyn. Dodatkowo ma właściwości przeciwzapalne, a także jest skuteczna w walce z infekcjami wirusowymi i bakteryjnymi.

Gwiazda znalazła więc prosty przepis na to, by być w dobrej formie. Warto wspomnieć, że Woźniak-Starak nie tylko miała mnóstwo energii, ale także wyglądała doskonale nawet po wyjściu ze studia. Na zdjęciach paparazzi, które obiegły sieć, prezentuje się doskonale. Dziennikarka postawiła na jeansową stylizację, w której szałowe spodnie odgrywają główną rolę. Więcej na ich temat pisaliśmy tutaj.


Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Ewa Drzyzga, Agnieszka Woźniak-Starak - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×