Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada coś dużego. W oczekiwaniu na dobre wieści zebrała masę komplementów

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się zdjęciem, pod którym pojawiła się lawina komplementów. Gwiazda zapowiedziała, że czekają ją zmiany. Na co czeka z taką niecierpliwością?

Agnieszka Woźniak-Starak po długiej przerwie zdecydowała się wrócić do pracy. Gwiazdy na razie nie możemy oglądać w telewizji, ale za to regularnie możemy ją usłyszeć. Na początku marca wystartowała, bowiem z nowym programem radiowym. Autorską audycję pod nazwą Life Balance możemy usłyszeć co tydzień, w każdą środę w Newonce.radio.

Dziennikarka zaprasza do programu kobiety, z którymi przeprowadza rozmowy i szuka odpowiedzi, jak znaleźć życiową równowagę. W jej audycji usłyszymy nie tylko osoby znane z pierwszych stron gazet. Agnieszka zaprasza do studia również anonimowe kobiety, które wiele przeszły, a ich historia jest godna opowiedzenia. W jej programie gościły już między innymi aktorka – Magdalena Boczarska i żona kandydata na prezydenta – Urszula Brzezińska-Hołownia.

Agnieszka Woźniak-Starak zapowiada zmiany w swoim życiu

Dziennikarka, jak na razie nie pojawia się na żadnych branżowych imprezach i nie wróciła na ekrany telewizorów. To wszystko może się jednak szybko zmienić, ponieważ dzisiaj w mediach pojawiła się informacja o tym, że być może dołączy ona do obsady programu Dzień Dobry TVN. Na stanowisku prezenterki miałaby zastąpić Kingę Rusin.

Agnieszka bardziej aktywna stała się też w social mediach. To właśnie za pomocą Instagrama komunikuje się ona ze swoimi fanami, za którymi jest już wyraźnie stęskniona. Ostatnio na jej profilu pojawiło się zdjęcie w opisie, do którego pojawiła się informacja o sporych zmianach w jej życiu. Dziennikarka pozuje przy czerwonej skrzynce pocztowej, informując, że czeka na dobrą informację.

W oczekiwaniu na dobre wiadomości – czytamy pod zdjęciem.

View this post on Instagram

W oczekiwaniu na dobre wiadomości ✉️

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Przy okazji Agnieszka zebrała sporo komplementów. Wszyscy widzą, że prezenterka w oczekiwaniu na ważne informacje wygląda świetnie. Nawet w sportowej stylizacji potrafi zachwycić.

  • Ślicznie Pani wygląda.
  • Trzymam kciuki, aby zawsze były tylko dobre. Pięknie Pani wygląda.
  • Cudnie Aguniu.
  • Piekna kobieta!!! Mam nadzieję że szczęście już niedlugo zapuka do jej drzwi !!!

Ja myślicie, na jakie dobre wieści czeka Agnieszka?


Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana przez paparazzi

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Agnieszka Woźniak-Starak w szarym płaszczu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×