Szukaj

Niesamowite, jak Agnieszka Woźniak-Starak wygląda bez makijażu. Spokojnie mogłaby mówić, że ma 20 lat

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak na Instagramie pochwaliła się, jak spędza wolne popołudnie. Nie ma na sobie ani grama makijażu. Wygląda zupełnie inaczej niż w Dzień Dobry TVN.

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku tygodni prowadzi Dzień Dobry TVNWraz z Ewą Drzyzgą rozmawiają z zaproszonymi do studia gośćmi, z którymi poruszają interesujące tematy. Gwiazda TVN zwraca uwagę nie tylko swoją błyskotliwością i celnymi ripostami, ale także stylizacjami. Niedawno po raz drugi wybrała tę samą sukienkę, do czego przyznała się na Instagramie:

Kto powiedział, że w telewizji sukienkę można założyć tylko raz? Zwłaszcza, jeśli jest to ulubiona sukienka – napisała.

Za taki wybór zebrała gromkie brawa. Internauci w komentarzach doceniali, że dba o środowisko.

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu. Pochwaliła się wolnym dniem

Pomimo że Woźniak-Starak pracuje w Warszawie, na co dzień prowadzi sielskie życie poza stolicą. Co jakiś czas pokazuje je w sieci, tak jak niedawno, gdy pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z psem. W opisie zdradziła, że chociaż niedawno marzyła o mieszkaniu w mieście, dziś ceni sobie spokój, jaki znajduje na wsi:

A kiedyś marzyłam o życiu w centrum Warszawy. Szalona jakaś.

Agnieszka kolejną fotografię, którą zrobiła w domowym zaciszu, udostępniła w sieci we wtorkowe popołudnie. Jest ubrana w sportową bluzę z kapturem, ma włosy spięte w kucyk, na jej nosie znajdują się okulary. Nie ma na sobie ani odrobiny makijażu. W rękach trzyma książkę Radka Raka Baśń o wężowym sercu, którą poleca internautom. Pisze, że bardzo ją zainteresowała:

Jeśli chcecie się na moment oderwać od rzeczywistości, pandemii itd, a lubicie piękne, polskie baśnie to ja Wam strasznie polecam Radka Raka „Baśń o wężowym sercu”, czyli tegoroczną nagrodę Nike. Ja przepadłam, dziękuję, do zobaczenia, nie ma mnie.

Internauci w komentarzach komplementują urodę Agnieszki. Część z nich dzieli się też swoimi przemyśleniami na temat publikacji:

  • Ale pięknie wygląda Pani bez make-up. Świeżo. Jaka jest Pani piękna. A książka świetna, czytałam niedawno.
  • Nie poznałam. Ale wygląda Pani młodo.
  • Co to za dziewczynka? Jakaś nastolatka!

Agnieszka Woźniak-Starak nawet bez makijażu prezentuje się zachwycająco. Spokojnie mogłaby mówić, że dopiero co odebrała pierwszy dowód osobisty.


aga_wozniak_starak_129058572_443917366621571_1795094836092577598_n

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×