Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak wreszcie to zrobiła! Prezenterka przyznała się dlaczego tak późno zdecydowała się na taki ważny krok! [WIDEO]

Agnieszka Woźniak-Starak w aparacie ortodontycznym

Agnieszka Woźniak-Starak w aparacie ortodontycznym

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku sezonów jest jedną z czołowych gwiazd Telewizji TVN. Prezenterka co rusz otrzymuje nowe propozycje programowe, które za każdym razem okazują się wielkimi, kasowymi sukcesami.

Dziennikarka znana jest również z zamiłowania do mody. Gdy tylko pojawi się na czerwonym dywanie, za każdym razem zachwyca swoimi kreacjami. Nie da się ukryć, że wygląd dla Agnieszki jest istotną sferą życia, którą pielęgnuje z wielką starannością.

Jakiś czas temu, Woźniak-Starak pojawiła się na jednym z warszawskich eventów, podczas którego po raz pierwszy pokazała się fotoreporterom z aparatem ortodontycznym. Wywołało to burze spekulacji i komentarzy. Ale dopiero dziś wiemy, dlaczego prezenterka zdecydowała się na taki krok! Gwiazda zdradziła szczegóły w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską!

Tak naprawdę powinna zrobić to wiele lat temu. Odkładałem, odkładałam i mnie dopadł ten aparat. Cieszę się, bo tych aparatów w show-biznesie jest sporo, więc nie jestem jedynym freakiem 40-letnim z drutami na zębach. Wczoraj byłam podkręcać te szyny i dzisiaj mam wrażenie, że pluję a po drugie seplenię. To nie jest komfortowe. Myślałam, że będę stała na tej scenie z tym aparatem i że to będzie bardzo zabawne – powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak

A Wam, jak podoba się gwiazda TVN z aparatem na zębach?

Seksowna Agnieszka Woźniak-Starak wreszcie zdradziła skrywaną tajemnicę swojego boskiego wyglądu!

Agnieszka Woźniak-Starak zadała szyku na pokazie Gosi Baczyńskiej. Płaszczyk piękny, ale hitem są spodnie!

Azja Express 2: Już wiadomo które pary zobaczymy w wielkim finale!Uważasz, że Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak pasują do siebie?

×