Agnieszka Włodarczyk zrzuciła ubrania i wskoczyła do wanny pełnej piany. Oj, jak ona kusi…

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk kusi w wannie pełnej wody z pianą. W taki sposób relaksuje się po ciężkim dniu. Co piszą fani?

Agnieszka Włodarczyk skupiła się na życiu rodzinnym. Pielęgnuje związek z Robertem Karasiem i zajmuje się kilkumiesięcznym synkiem. Obecnie przebywa w Hiszpanii, skąd relacjonuje, co u niej nowego.

We wtorek postanowiła podzielić się z fanami tym, jak się relaksuje.

Agnieszka Włodarczyk w wannie

Urodzenie dziecka otworzyło przed Agnieszką nowe perspektywy zarabiania. Aktorka nie ukrywa, że póki co nie zamierza wracać na scenę i przed kamerę. Milan jest jej priorytetem, więc wybrała zarabianie w sieci. Najwyraźniej nieźle jej to idzie, bo nie ma dnia bez nowych treści. Od tych bejbikowych, po poważne wpisy, w których komentuje bieżące tematy.

Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem. Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem. Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm – nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej. Zostałam influencerką, czy się to komuś podoba, czy nie – ogłasiła na Instagramie.

W poniedziałek wrzuciła zdjęcie z łazienki. Zrelaksowana z książką pozuje w wannie. Wnętrze zachęca do odpoczynku. Jasne pomieszczenie jest idealne na domowe SPA.

Jak znajdujecie chwilę spokoju we własnych czterech ścianach? Znacie mnie i wiecie, że nie koloryzuje prozy życia 🙂 Jestem taka jak Wy, i ciężko mi znaleźć chwilę dla siebie – na to, co mnie odpręża i pozwala naładować baterie na następny dzień. Żyję w hałasie, bo to albo Milan płacze czy gaworzy, albo telewizor nadaje dziecięce piosenki, albo zmywarka hałasuje jak szalona.
Gdzie i kiedy tu znaleźć czas na tę ukochaną książkę?! I śmiejcie się lub nie, ten czas na mój domowy relaks często kończy się… w wannie […] – napisała Agnieszka.

Na zdjęciu wygląda niezwykle kusząco. Wanna pełna wody z pianą i ulubiona lektura, nic tylko brać przykład z aktorki. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk w wannie

Agnieszka Włodarczyk w wannie

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Agnieszka Włodarczyk pożegnała przyjaciół

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×