Najpierw pochwaliła się, że schudła, a teraz hasa w samym ręczniku. Agnieszka Włodarczyk odważnie prezentuje ciało po ciąży

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk owinięta ręcznikiem chwali się sylwetką po porodzie. Bardzo szybko wraca do formy. Jak wygląda?

Agnieszka Włodarczyk jest w szczęśliwym związku z Robertem Karasiem. 7 lipca na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna. Milan zajmuje obecnie cały czas swojej mamy, a ta chętnie dzieli się w sieci swoją codziennością. Na jej Instagramie nie brakuje zdjęć i relacji, na których możemy podziwiać, jak maluszek się rozwija.

Ostatnio Włodarczyk spotkała się ze sporą krytyką – kilku internautów zarzuciło jej retuszowanie zdjęć. Na ujęciach, które pokazuje w sieci, często eksponuje też swoją figurę. Zaledwie kilka tygodni po porodzie wygląda znakomicie.

Do tego wszystkiego jeszcze stres spowodowany zawodami partnera sprawił, że szybko straciła kilka kilogramów, czym niedawno pochwaliła się na Instagramie. Teraz odchudzona owinęła się ręcznikiem i hasa po kuchni. Jak wygląda?

Agnieszka Włodarczyk pozuje w samym ręczniku. Jak wygląda?

Włodarczyk świetnie odnalazła się jako mama. Po początkowych problemach z karmieniem wszystko wróciło do normy, Milan świetnie się rozwija, a nowe zdjęcia chłopca robią prawdziwą furorę wśród fanów aktorki. Zresztą Agnieszka nie ukrywa, że macierzyństwo zdarzyło jej się w najodpowiedniejszym momencie:

Lubię oglądać serial „Pracujące mamy”, odpręża mnie. Ja wprawdzie teraz nie jestem „normalnie” pracująca ale chciałabym być normalnie funkcjonująca. Dlatego staram się coraz częściej wychodzić z domu. Wprawdzie towarzyszy mi jeszcze delikatny lęk, co to będzie jak zacznie płakać wniebogłosy w publicznym miejscu, ale nie chcę zamykać się w domu. Jestem domatorką, jednak wszystko ma swoje granice. I chyba mam synka, który mi na dużo pozwala. Lubi jeździć autem, lubi być wożony w wózku, lubi jeść. Nie mam z nim problemów. Ostatnio dużo się uśmiecha, szczególnie rano, a ja dzięki niemu zaczęłam kochać poranki. Koleżanki mówią, że mamy złote dziecko. Życie jest piękne, i to po czterdziestce.

Życie zawodowe, póki co przeniosła do sieci i tam pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami, których ma już na samym Instagramie prawie 300 tys. Tym razem poszalała i pokazała się w samym ręczniku. Owinięta pozuje w kuchni. Nie ma żadnych wątpliwości, że bardzo szybko wraca do formy, a macierzyństwo jej służy, bo wygląda kwitnąco.

Zajrzyjcie do naszej galerii, tam znajdziecie więcej zdjęć Agnieszki Włodarczyk i jej uroczego synka.


Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk schudła przez stres

Agnieszka Włodarczyk schudła przez stres

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×