Szukaj

Agnieszka Włodarczyk już odlicza dni do porodu. Kasia Cichopek pokazała jej najnowsze zdjęcie z teatru. Brzuszek kradnie całą uwagę

Agnieszka Włodarczyk jest już na ostatniej prostej na porodówkę. Gwiazda dzisiaj oficjalnie żegna się z teatrem, a przyjaciele szykują dla niej coś specjalnego. O wszystkim poinformowała Kasia Cichopek.

Ze względu na pandemię teatry były zamknięte przez kilka miesięcy. Aktorzy zmuszeni byli zrobić sobie przymusowy urlop i czekać na zniesienie rządowych obostrzeń. Wraz z nadejściem marca wprowadzone wcześniej restrykcje nieco się poluźniły, a teatry powoli zaczynają działać od nowa. Chociaż niemożliwe jest na razie pełne obłożenie sali i wszystko odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego, to i tak nie brakuje widzów, którzy z wielką niecierpliwością czekają na pierwsze spektakle.

Swojej ekscytacji nie kryją także aktorzy, którzy już od kilku dni przebierają nogami na wieść, że w końcu mogą wrócić na deski. Niezwykle szczęśliwa z tego powodu jest Anna Mucha, która ponownie może wystawić spektakl Przygoda z ogrodnikiem, który bije rekordy popularności wśród widzów. Okazuje się, że tym razem będzie on dodatkowo pełen atrakcji. Kasia Cichopek właśnie poinformowała fanów o wielkiej niespodziance.

Agnieszka Włodarczyk w ostatniej roli przed porodem

Spektakl Przygoda z Ogrodnikiem od momentu premiery, przyciąga do teatrów prawdziwe tłumy. W sztuce stworzonej przez Annę Muchę występuje bowiem plejada gwiazd. Na deskach możemy zobaczyć: Annę Muchę, Kasię Cichopek, Agnieszkę Włodarczyk, Jakuba Wonsa, Michała Sitarskiego i Bogdana Kalusa. Zabawne perypetie bohaterów wywołują prawdziwe salwy śmiechu.

Dzisiejsza odsłona będzie szczególna zarówno dla widzów, jak i aktorów. Gwiazda M jak Miłość zaprosiła wszystkich do Teatru Palladium w Warszawie na godziny 17:00 i 20:00, ponieważ koledzy ze sceny mają zamiar urządzić piękne pożegnanie dla Agnieszki Włodarczyk, która udaje się na urlop macierzyński.

Drodzy, serdecznie zapraszamy na dzisiejsze spektakle o 17 i 20 w Palladium w Warszawie. To będą pożegnalne spektakle @agnieszkawlodarczykofficial, która szykuje się do najważniejszej życiowej roli. My gwarantujemy dużą dawkę śmiechu. Kto wczoraj widział, ten może potwierdzić. Czekamy na Was, bo bez Was nie ma nas – napisała pod zdjęciem.

Aktorka na początku tego roku podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Przez pierwsze miesiące ciąży ukrywała ją przed światem, a dopiero po jakimś czasie na zdjęciu z ukochanym pochwaliła się swoimi krągłościami. Teraz brzuszek Agnieszki, jest już naprawdę sporych rozmiarów, co zwiastuje, że już niebawem powita ona na świecie pierwsze dziecko.

Gwiazda na ostatnich zdjęciach z teatru wygląda wręcz kwitnąco. Pod postem nie zabrakło komplementów, ale nie można się dziwić, bo ciąża bardzo jej służy.


Przygoda z Ogrodnikiem

Przygoda z Ogrodnikiem

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Agnieszka Włodarczyk i Anna Mucha zapraszają na spektakl

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×