Ciężarna Agnieszka Włodarczyk tuż przed porodem wybrała się na wakacje. To ostatni moment, żeby złapać odrobinę słońca

Agnieszka Włodarczyk - wakacje

Agnieszka Włodarczyk - wakacje

Agnieszka Włodarczyk już odlicza dni do porodu, ale jeszcze postanowiła wybrać się na krótki relaks. To ostatni moment, żeby porozkoszować się słońcem.

Agnieszka Włodarczyk wkrótce zostanie mamą. Aktorka i Robert Karaś z niecierpliwością oczekują dnia narodzin dziecka, ale nie zapominają o sobie. Nie tylko wybierają się na romantyczne randki, ale także zdecydowali się wyjechać na ostatnie przed porodem wakacje.

Wiadomo już, że Aga dzięki poradom internautek skompletowała część wyprawki dla maluszka za bardzo niskie pieniądze, o czym poinformowała w social mediach. Pokazała też niezwykle rozkoszne nagranie, na którym widać, jak wielki już brzuszek się porusza.

Jest też już gotowa na porodówkę. Chociaż zapakowanie torby, a raczej dwóch, nieźle ją zmęczyło, ma już to za sobą. Z całego procesu zdała relację na Instagramie.

Codziennie odkładam pakowanie torby do szpitala. Tego jest tyle, że można zwariować. Mogę wam pokazać listę zaleceń co wziąć, na co zwrócić uwagę. Podobno trzeba mieć dwie torby: jedną dla maluszka, drugą dla mnie. Trzeba już ją zabierać na wyjazdy jakby co […]

Zaprezentowała listę rzeczy, które powinna mieć ze sobą w szpitalu. W końcu jej się udało, a zmagania podsumowała bardzo trafnie.

[…] Wszystko w miarę możliwości spakowałam. Są jeszcze jakieś pierdoły, ale to już później. Myślę, że basic taką podstawę mam. Natomiast piszecie mi, że w Niemczech, Norwegii, Dani wystarczy, że weźmiecie dokumenty i siebie ze sobą i nic więcej nie jest potrzebne. Zastanawiam się, jakby to było w przypadku np. samotnej matki, która musi iść sama do szpitala. Ma to dźwigać ze sobą, a potem jeszcze wychodzić ze szpitala z dodatkowym nadbagażem, dziwne to jest. Wydawałoby się, że przy tak prorodzinnej polityce te wszystkie podstawowe rzeczy powinny być zapewnione, a to jednak d..a. Mało tego to wszystko jest drogie.

Włodarczyk i jej partner, chociaż już odliczają dni do porodu, zdecydowali się wyjechać na wakacje. Wybrali Mazury, a wspomniane torby z pewnością pojechały z nimi.

Agnieszka Włodarczyk na wakacjach tuż przed porodem

Agnieszka Włodarczyk poczuła się jeszcze na siłach, żeby naładować baterie na Mazurach. Pochwaliła się piękną fotografią, na której wystawia twarz do słońca, rozkoszując się jego ciepłem.

Trafiliśmy na piękną pogodę #mazury #vacation #famillytime #summer – napisała.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Internauci komplementują przyszłą mamę, a ci, którzy nie mieli szczęścia do pięknej pogody, zazdroszczą jej słonka i ciepła.


Agnieszka Włodarczk na Mazurach

Agnieszka Włodarczk na Mazurach

Agnieszka Włodarczk na Mazurach

Agnieszka Włodarczk na Mazurach

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×