Ciężarna Agnieszka Włodarczyk zdała relację ze szpitala. W trakcie rutynowej kontroli usłyszała, że musi zostać kilka dni. „Nie wypuścimy pani już”

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w pierwszej ciąży. Aktorka trafiła do szpitala, o czym poinformowała na Instagramie. Poród tuż tuż?

Pod koniec stycznia Agnieszka Włodarczyk podzieliła się z fanami radosnymi wiadomościami. Pokazała zdjęcie, na którym pozuje z partnerem, Robertem Karasiem. Uwagę przyciągał pięknie zaokrąglony brzuch gwiazdy. W ten sposób ogłosiła, że jej rodzina się powiększy.

Od tego momentu przyszła mama nie ukrywa swojego stanu. Wręcz przeciwnie pokazuje zdjęcia, na których eksponuje krągłości, urządza pogadanki z internautami, a także wymienia się doświadczeniami z innymi mamami. Dzięki ich złotym radom gwieździe udało się m.in. skompletować część wyprawki za bardzo małe pieniądze.

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala. Co się stało?

Włodarczyk trafiła do szpitala, o czym poinformowała internautów w sobotnie popołudnie. Dodała zdjęcie zrobione w placówce. Ujawniła, że tym razem nie poród, a wyniki badań kontrolnych sprawiły, że musi zostać kilka dni na obserwacji:

Nie, nie urodziłam. Wczoraj podjechałam do szpitala na chwilę porozmawiać z lekarzem prowadzącym i położną… Podłączono mnie pod KTG i klops. Musimy Panią zostawić na pare dni na obserwacji… Ale jak to? Ja nie mogę tak z biegu. Mąż Pani dowiezie rzeczy, bo my już Pani nie wypuścimy.

Aktorka zdradziła, że cieszy się, że wcześniej spakowała torbę, a także załatwiła formalności w związku z uznaniem ojcostwa. Przy okazji jeszcze raz zwróciła uwagę internautek na ten ważny temat:

Hmm, dobrze, że torbę miałam spakowaną, ogarnięty zestaw do pozyskania krwi pępowinowej ( radzę takie rzeczy załatwiać wcześniej) no i uwaga- uznanie ojcostwa. Nie miałam ani takiej wiedzy, ani świadomości co dzieje się lub co może się stać w przypadkach, kiedy jesteśmy bez ślubu a tego papierka nie ma. Wrzucam Wam pare przypadków, o których mi pisałyście na priv. Uczulam zatem i zwracam uwagę na ten jak się okazuje ważny temat:)

Przyszła mama dodała, że dobrze się czuje. Lekarze odpowiednio się nią zaopiekowali:

Ps. U mnie wszystko ok, jestem porządnie zaopiekowana i dobrze nakarmiona i uwaga- to nie jest szpital prywatny.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Internauci w komentarzach dziękują aktorce za poruszenie ważnego tematu, a także trzymają kciuki za to, by szybko opuściła placówkę:

  • Brawo za poruszenie tak ważnego tematu. Trzymam kciuki za szybki powrót do domu.
  • Dużo spokoju i Powodzenia. Przede mną 8 tyg jeszcze… Ściskamy.
  • Dużo zdrówka i sił.

Agnieszka Włodarczyk udostępniła też dwa kolejne posty na Instastory. W jednym pokazała, jak wyglądają odwiedziny w czasie pandemii, w drugim, co je w szpitalu. Zerknijcie do naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Agnieszka Włodarczyk trafiła do szpitala

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×