Szukaj

Ciężarna Agnieszka Włodarczyk rozkręciła niezłą imprezę. Tak bawiła się w sobotni wieczór. Krągłości na pierwszym planie

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży i wszystko wskazuje na to, że ma energii za dwoje. Gwiazda rozkręciła w sobotę niezłą imprezę i szalała w tańcu. Zobaczcie, jak świetnie się bawiła. 

Agnieszka Włodarczyk niedawno zaskoczyła wszystkich swoich fanów informacją o tym, że spodziewa się dziecka. Gwiazda ostatnie kilka tygodni spędziła na długim urlopie na egzotycznej wyspie Gili Air. Tam w pełni korzystała ze wszystkich uroków przyrody i przepięknych plaż. Aktorka cały czas chwaliła się kolejnymi zdjęciami z wyjazdu. Nikt nie dopatrzył się jednak na nich jej ciążowego brzuszka. Tuż po powrocie z urlopu szczęśliwa przyszła mama pochwaliła się swoim odmiennym stanem na Instagramie.

Aktorce znanej z filmu Sara przez bardzo długi czas udało się ukryć, że spodziewa się dziecka. Dopiero teraz gdy jest już na półmetku ciąży, możemy podziwiać jej rosnące krągłości. Wiadomość o tym, że razem z ukochanym Robertem oczekują narodzin dziecka, przekazała w piękny sposób. W mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie w czułych objęciach partnera i w całej okazałości pokazała swój sporych już rozmiarów brzuszek.

Agnieszka Włodarczyk rozkręciła imprezę

Od momentu ogłoszenia ciąży aktorka nie kryje się już ze swoim stanem i chętnie opowiada o oczekiwaniach na narodziny pierwszego dziecka. Gwiazda zdradziła już, że mocno zmieniła się jej dieta. Ma wielką ochotę na ogórki kiszone, które są przysmakiem większości ciężarnych, oraz na pączki, których nie ma zamiaru sobie odmawiać.

Wiadomo także, że chociaż nie może zmobilizować się do ćwiczeń, to energii ma za dwoje. Aktorka w miniony wieczór postanowiła pokazać, że podczas ciąży i pandemii też można się doskonale bawić. Rozkręciła w domu prawdziwą imprezę. Gwiazda zaprosiła swoją przyjaciółkę i razem postanowiły zagrać w taneczną grę na konsoli. Całej zabawie przyglądał się Robert, który tego wieczoru chyba wolał poleżeć na kanapie.

Trzeba przyznać, że nawet z zaawansowanej ciąży przyszła mama ma niezłą kondycję. Agnieszka zabawnymi scenkami postanowiła podzielić się na swoim Instastory. Teraz doskonale można było także podziwiać jej sporych rozmiarów krągłości. Wszystko możecie zobaczyć w naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×