Robert Karaś spowodował taki stres, że Agnieszka Włodarczyk momentalnie schudła. Nowy rozmiar pokazała w sieci

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk pożaliła się na Instagramie, że Robert Karaś wygenerował u niej taki stres, że gwałtownie zgubiła kilka kilogramów. Odchudzoną figurę pokazała fanom.

Agnieszka Włodarczyk swoją aktywność zawodową przeniosła do sieci. Na czas wychowywania synka, który zrewolucjonizował jej życie, postanowiła ograniczyć się do social mediów, żeby mieć więcej czasu dla Milana. Wychodzi jej to znakomicie, liczba fanów na Instagramie rośnie, a ona niemal codziennie publikuje nowości ze swojego życia. W sobotę zdradziła, że ojciec jej dziecka tak mocno ją zestresował, że aż z tego powodu błyskawicznie straciła kilka nadprogramowych kilogramów. Co takie zrobił Robert Karaś?

Robert Karaś zestresował Agnieszkę Włodarczyk

Robert Karaś jeszcze zanim poznał Agnieszkę Włodarczyk, zasłynął tym, że w 2018 roku jako 28-latek stał się oficjalnym mistrzem świata w potrójnym triathlonie. Sportowiec nie spoczął na laurach i nadal ciężko trenuje.

W czerwcu tuż przed narodzinami Milana, Robert Karaś przeżył chwile grozy, które mogły nawet zakończyć jego karierę. Miał groźny wypadek podczas bicia rekordu świata na trasie pięciokrotnego Ironmana. Poinformował o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po powrocie ze szpitala Karaś podziękował za słowa wsparcia od fanów i zapewnił, że to nie koniec jego walki o bicie kolejnych rekordów. Dotrzymał słowa. W poniedziałek przekazał na Instagramie, że udało mu się znaczący sukces.

ROBERT KARAŚ USTANAWIA NOWY REKORD ŚWIATA NA DYSTANSE 5x IRONMAN (pływanie 19km – rower 900km – bieg 211km) Czas – 67:58:01 – napisał.

Zawody odbywały się w Meksyku. Nie było łatwo, czego triatlonista nie ukrywał w nagraniach, które publikował w sieci. Sukces sportowca napawa dumą także Agnieszkę Włodarczyk, która w sieci entuzjastycznie pogratulowała ukochanemu.

Moja miłość życia, Robert Karaś, został właśnie mistrzem świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Kochanie, jesteś najlepszy i nasz – napisała zachwycona Włodarczyk.

Okazuje się, że zawody Roberta wiele ja kosztowały. Stres spowodował, że zgubiła kilka kilogramów. Nie omieszkała napisać o tym swoim fanom. Na Instastory pokazała odchudzoną sylwetkę w obcisłym stroju sportowym i napisała:

Przez meksykański stres, wcisnęłam się w S.

Jak wygląda? Zajrzyjcie do naszej galerii.


Agnieszka Włodarczyk schudła przez stres

Agnieszka Włodarczyk schudła przez stres

Robert Karaś wrócił z Meksyku

Robert Karaś wrócił z Meksyku

Robert Karaś wrócił z Meksyku

Robert Karaś wrócił z Meksyku

Komentarze