Agnieszka Włodarczyk zabrała głos po groźnym omdleniu. „Miałam dziś operację”. W jakim jest stanie?

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk kilka dni temu mocno wystraszyła fanów, pokazując zdjęcia pokiereszowanej twarzy. Gwiazda zemdlała, łamiąc przy tym noc. W jakim teraz jest stanie? Jaką operację przeszła?

Agnieszka Włodarczyk już lata temu zgromadziła wokół siebie sporą ilość fanów. Niektórzy z nich towarzyszą jej od samego początku kariery, którą rozpoczęła jeszcze jako nastolatka. Aktorka w ostatnim czasie zawiesiła jednak bywanie na planie i występy przed kamerą, by skupić się na macierzyństwie. Już niedługo jej synek Milan będzie świętował pierwsze urodziny. O ciąży poinformowała ona w pięknej sesji zdjęciowej. Na fotografiach towarzyszył jej ukochany, Robert Karaś, a brzuszek był już mocno widoczny.

Od kilku miesięcy to synek jest centrum jej świata. Rodzice i ich pociecha dużo podróżują, a chłopiec, chociaż nie ma jeszcze roku, zdążył już zwiedzić spory kawałek globu. Agnieszka po narodzinach malca skupiła się głównie na działalności w social mediach. Ostatnio dodała tam bardzo niepokojący post dotyczący jej stanu zdrowia.

Agnieszka Włodarczyk przeszła operację

Włodarczyk z wielkim zaangażowaniem prowadzi profil na Instagramie, gdzie nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie pokazuje, jak spędza czas z ukochanym i synkiem. Jej ostatni wpis wywołał jednak w fanach dreszcz zaniepokojenia. Gwiazda poinformowała o tym, że karetka zabrała ją do szpitala. Zemdlała w łazience, a podczas upadku złamała nos i obudziła się w kałuży krwi.

Poszłam do toalety i nagle zabolał mnie brzuch do tego stopnia, że zrobiło mi się ciemno przed oczami i straciłam przytomność. Grzmotnęłam o podłogę. Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać – opisywała to, co się działo.

Fani dopytywali, w jakim jest stanie, więc postanowiła poinformować, jak aktualnie się czuje. Przyznała, że przeszła operację nosa, który w wyniku złamania miał krzywą przegrodę. Nadal też odczuwa niezidentyfikowany ból brzuch, który poprzednio doprowadził do omdlenia.

Otóż miałam dziś operację nosa. Przegroda też była do poprawienia, więc dzielnie przez to przeszłam i wróciłam do domu. Co do brzucha, dziś wieczorem znowu miałam te skurcze, ale tym razem wiedząc, jak to się może skończyć, przeczekałam je na wykładzinie w sypialni. Chyba muszę zabezpieczyć wszystkie kanty w domu, dopóki nie znajdę przyczyny utraty przytomności. Mimo że wyglądam strasznie (cud, że Milan nie poznaje) humor mi dopisuje – napisała, aby uspokoić fanów.

Jak na razie gwiazda nie wie, co jest przyczyną jej stanu zdrowia. Będąc w szpitalu, przeszła szereg badań, ale nadal nie otrzymała diagnozy. Miejmy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni i nie jest to nic poważnego.


Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Agnieszka Włodarczyk o swoim stanie zdrowia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×