Już za chwilę poród. Agnieszka Włodarczyk pokazała OGROMNY brzuszek na ostatniej wizycie u dentysty

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk po raz ostatni przed porodem wybrała się do dentysty. Wielki brzuch na pierwszym planie. Nie ma wątpliwości, że rozwiązanie już wkrótce.

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś już wkrótce powitają na świecie pierwsze dziecko. Odkąd aktorka podzieliła się faktem, że jest w ciąży, Instagram pełen jest relacji i zdjęć dokumentujących jej odmienny stan. Pokazuje zarówno dobre, jak i te gorsze momenty, a tych jak się okazuje, jest niemało.

Para nie zdecydowała się zdradzić płci malucha, a kolory wyprawki, którą pochwaliła się w sieci Agnieszka, a także modele wózków, które wybrała, nie dają wskazówek.

Zobacz także: Włodarczyk nie mogła się zdecydować i kupiła dwa wózki dla dziecka. Niewielu stać na takie szaleństwo

Wielki brzuszek aktorki wskazuje, że poród już niedługo. Sama to zresztą potwierdziła w najnowszej relacji an Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk z wielkim brzuszkiem u dentysty. Poród już niedługo

Końcówka oczekiwania na malucha nie jest łatwa dla Agnieszki Włodarczyk. Aktorka miałaby ochotę na wiele działań, przebudowuje dom, w jej ogrodzie także są prowadzone prace, a ona przez ciążowe dolegliwości nie za bardzo może pozwolić sobie, żeby się w nie włączyć. Swoimi dolegliwościami podzieliła się w sieci. Niedawno żaliła się, że bardzo puchnie:

Ja ostatnio, kiedy się budzę, mam takie spuchnięte ręce, że nie mogę ich ścisnąć – mówiła jakiś czas temu.

Fanki zarekomendowały napar z pietruszki i z pokrzywy, ale niestety nie pomogło i Agnieszka nadal ma problem z puchnięciem. Nagrała także wideo prosto z łóżka, w którym wyznała, że nie jest w stanie nic zrobić i zamierza obejrzeć serial.

Człowiek tyle chciałby zrobić. Nie mam jak, no nie mam jak. Po prostu mam opuchnięte nogi jak balony. Tak to wygląda. Wreszcie to łóżko się przydało – zauważa, prezentując funkcję podnoszenia części materaca – Jak w szpitalu. Tak więc dzisiaj leżę.

Włodarczyk nie ma zbyt wielu tajemnic przed fanami i nawet pokazała im ruchy malucha. W czwartek z kolei pochwaliła się ostatnią przed rozwiązaniem wizyta u dentysty.

Ostatnie czyszczenie ząbków przed porodem – mówiła w relacji – a maluch tak się rusza, że cały brzuch mi skacze.

Na wideo widać, że brzuszek jest już naprawdę ogromny. Przyszła mama wygląda świetnie, ale wydaje się, że lada dzień możemy się spodziewać wieści o narodzinach pierwszego dziecka Agnieszki Włodarczyk.


Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Agnieszka Włodarczyk u dentysty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×