Agnieszka Włodarczyk pokazała, co zmieniło się w wyglądzie jej syna. Różnica jest naprawdę kolosalna, a zauważyła ją dopiero teraz!

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zwróciła uwagę na to, że jej synek mocno się zmienił. Sprawdziliśmy i rzeczywiście widać różnicę! Zdjęcia. 

Agnieszka Włodarczyk to gwiazda kina. Widzowie mogą ją również kojarzyć z popularnych filmów i seriali jak: Sara, 13 posterunek, E=mc2, Rób swoje, ryzyko jest twoje, Rodzinka, Kryminalni, Pierwsza miłość, Plebania, Nigdy w życiu!, Kac Wawa. 

Aktorka w ostatnim czasie nieco ograniczyła karierę i zdecydowała się skupić na życiu prywatnym. W 2020 roku związała się z triatlonistą Robertem Karasiem, a w ubiegłym roku przyszedł na świat ich syn, Milan. Matka często pokazuje jego zdjęcia i opisuje swoje zmagania z macierzyństwem. Ostatnio wyznała nawet, że jest trochę nadopiekuńcza!

Kiedy byłam w ciąży inaczej wyobrażałam sobie macierzyństwo a raczej inaczej wyobrażałam sobie siebie w tym wszystkim. Byłam pewna, że Milan będzie miał opiekunkę, a ja będę mogła w miarę normalnie żyć, tak żeby i do kina pójść i na zakupy no i sprawa równie ważna – mieć czas dla partnera. Tak, to mega ważne, żeby dbać o związek. Ale… Nikt, a w szczególności ja nie przypuszczał, że będę nadopiekuńczą matką , która wszędzie widzi zagrożenia no i ofkors jedyną osobą na świecie która potrafi dobrze zająć się dzieckiem  – napisała na Instagramie.

W niedzielę kochająca mama zwróciła uwagę na dużą zmianę w wyglądzie chłopca.

Agnieszka Włodarczyk o metamorfozie syna

Aktorka dodała stare zdjęcia z Milanem i w ich opisie zauważyła, że kiedyś miał on ciemne włosy, a dziś są one w kolorze blondu. Na pierwszym zdjęciu to ona zapozowała z synkiem, a na drugim zrobił to jego tata, pod którego adresem padło wiele komplementów:

Oglądam co jakiś czas zdjęcia w telefonie, żeby zobaczyć jak zmienił się nasz synek… i co widzę? On miał czarne włosy! A teraz jest jasnym blondynem Co do pierwszej foty, to nie, nie wyglądałam tak każdego dnia. Zrobiłam sobie selfie po jakiejś sesji dla poprawy nastroju, bo na codzień chodziłam bez makijażu z kołtunem na głowie i w wyciągniętej bambusowej koszuli do karmienia. Co do drugiej foty, hmm on zawsze wygląda dobrze, skubany – skomentowała Agnieszka.

Nowsze zdjęcia Milana, gdy jest już on blondynem, zobaczycie w galerii.


Agnieszka Włodarczyk pokazała, że jej synek miał ciemne włosy

Agnieszka Włodarczyk pokazała, że jej synek miał ciemne włosy

Agnieszka Włodarczyk pokazała, że jej synek miał ciemne włosy

Agnieszka Włodarczyk pokazała, że jej synek miał ciemne włosy

Agnieszka Włodarczyk - synek wyrywa jej włosy

Agnieszka Włodarczyk - synek wyrywa jej włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×