Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się zdjęciem z łóżkowych pieleszy. Robert przejął opiekę nad Milanem, a ona oddała się przyjemnościom

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk pochwaliła się, jak Robert pomaga jej w opiece nad synkiem. Taki partner to prawdziwy skarb.

Agnieszka Włodarczyk w minionym roku została mamą. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała, dopiero gdy miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Przez kolejne tygodnie ochoczo relacjonowała przygotowania do nowej życiowej roli. Gdy maluch pojawił się na świecie, niezwłocznie podzieliła się swoim szczęściem z fanami. Na Instagramie udostępniła jego pierwsze zdjęcie oraz zdradziła, że ma na imię Milan. Po jego narodzinach odstawiła aktorstwo na boczny tor i w pełni skupiła się na macierzyństwie.

Mimo że opieka nad synkiem pochłania sporą część jej dnia, w tym czasie aktorka odkryła, że wielką frajdę sprawia jej działalność w sieci i to na niej skupiła się w ostatnim czasie. W social mediach relacjonuje zagraniczne wyprawy oraz odsłania kulisy swojego życia prywatnego. Ostatnio przyznała, że chciałaby skończyć z karmieniem piersią, jednak już na samą myśl w jej oczach pojawiają się łzy.

Nagrałam Wam na storkach, jak zmienia się moje podejście do kp z czasem.
Założenie było takie, żeby pokarmić tak z 2-3 miesiące.
Milan skończył pół roku, a ja nadal karmię i ciężko mi przestać.
Nie wiem, o co chodzi, może to jakiś wewnętrzny strach przed tym, że nie wykarmię swojego dziecka kiedy będzie kryzysowa sytuacja?

Gwiazda chętnie opowiada też o tym, jak jej partner angażuje się w opiekę nad dzieckiem. Po raz kolejny potwierdziła, że Robert to tata na medal.

Agnieszka Włodarczyk pokazała, jak wyglądają jej poranki

Każda mama przekonała się na własnej skórze, że opieka nad maluchem potrafi być wyczerpująca. Do wielu nowych obowiązków dołączają nieprzespane noce, które potrafią bardzo dać w kość. W takich momentach nieoceniona jest pomoc partnera.

Włodarczyk od początku może liczyć na wsparcie Roberta, który z chęcią przejmuje na swoje barki opiekę nad Milanem. Najnowszy post udostępniony przez aktorkę na Instagramie zdaje się to potwierdzać.

Kocham poranki, kiedy Tatuś przejmuje bobasa, a mama może dalej pospać.

Agnieszka opatrzyła wpis zdjęciem wykonanym w sypialni. Robert z uśmiechem na twarzy leży z synkiem na piersi, a Agnieszka śpi. Jak na opiekuńczych rodziców przystało, w łóżku nie zabrakło butelki do karmienia oraz zabawki, którą z zapałem bawił się chłopiec. Maluch już teraz ma spore zapędy na influencera. Tylko spójrzcie, jak pięknie pozował do zdjęcia.

Internauci nie szczędzą parze komplementów oraz są pod ogromnym wrażeniem tego, z jakim zaangażowaniem partner gwiazdy opiekuje się ich synkiem.

  • A tatuś szczęśliwy że mamusia może pospać, a tatuś ma Milanka tylko dla siebie.
  • Oo szanuje takie poranki.
  • Dobrze, jak tatuś też się udziela i daje mamie odpocząć.
  • Te oczy ma cudne.
  • Super selfik.

Musimy przyznać, że rodzina Agnieszki jest bardzo fotogeniczna. Wprost nie  możemy oderwać wzroku od Milana. Prawda, że jest uroczy?


Robert Karaś z synem

Robert Karaś z synem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×