Agnieszka Włodarczyk nie ma zamiaru wydawać majątku na ubrania dla Milana. Obkupuje syna w jednej z popularnych sieciówek

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk od kilku tygodni jest szczęśliwą mamą Milana. Gwiazda właśnie pochwaliła się zdjęciami z jesiennego spaceru z maluszkiem. Zobaczcie, jak pięknie razem wyglądają. 

Agnieszka Włodarczyk na początku roku podzieliła się z fanami szczęśliwą nowiną. Na wspólnym zdjęciu ze swoim partnerem Robertem Karasiem pochwaliła się, że zostaną rodzicami. Pokazała wtedy krągłości, a pod postem zalała ją prawdziwa lawina gratulacji. Od tamtej pory chętnie publikowała nowe fotografie i opowiadała o przygotowaniach do narodzin maluszka. Aktorka większą część ciąży spędziła za granicą, gdzie napawała się piękną pogodą i odpoczywała od zawodowych obowiązków.

Po powrocie do kraju wzięła udział w kilku branżowych wydarzeniach, ale zdecydowanie stroniła od blasku fleszy. Była za to bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie opowiadała o przebiegu ciąży i odpowiadała na pytania fanów. W lipcu na świat przyszedł jej długo wyczekiwany synek Milan. Świeżo upieczona mama szybko pochwaliła się zdjęciem maluszka w sieci, a gratulacjom nie było końca.

Agnieszka Włodarczyk na spacerze z synkiem

Agnieszka Włodarczyk od kilku tygodni napawa się każdą chwilą spędzoną z dzieckiem. Chętnie też dzieli się z fanami kolejnymi zdjęciami uroczego Milana. Internauci bardzo entuzjastycznie reagują na każdy post, na którym mogą zobaczyć chłopca i nie szczędzą komplementów pod adresem maluszka, ale też jego rodziców.

Dumna mama właśnie upubliczniła kadry ze spaceru z synkiem. Na fotografiach dokładnie możemy zobaczyć nie tylko to, jak bardzo wyrósł już Milan, ale też jej figurę. Ostatnio gwiazda spotkała się ze sporą krytyką pod tym względem, a kilku internautów zarzuciło jej retuszowanie zdjęć. Na ujęciach, które właśnie pojawiły się w sieci ma na sobie obcisłą szarą sukienkę maxi, która eksponuje jej figurę. Zaledwie kilka tygodni po porodzie wygląda znakomicie.

Głównym bohaterem jej postu jest jednak uroczy Milan i jego garderoba. Aktorka przyznała, że nie lubi przepłacać za ubrania dla maluszka, które posłużą mu zaledwie przez chwilę. Przyznała, że kupuje rzeczy dla chłopca w jednej z popularnych sieciówek.

Jeśli śledzicie mój profil to wiecie, że należę do osób oszczędnych. Nie jestem typową złotówą, bo potrafię wydać na dobre jedzenie czy wyjazd, ale na przykład jeśli chodzi o ciuchy, to mi jakoś szkoda. Nie mówiąc już o ubrankach dla małego, który poleży ( bo jeszcze nie pochodzi) w tym góra miesiąc

Fani natychmiast zareagowali na zdjęcia świeżo upieczonej mamy i nie tylko zgodzili się z jej filozofią zakupów, ale nie poskąpili też komplementów.

 • Jaka figura. Jesteście cudowni. Maluszek ślicznotek.
 • Piękna mamusia z synusiem.
 • Pani świetnie wygląda… Naturalna, zadbana, uśmiechnięta, aż miło patrzeć.
 • Jesienne klimaty. Pięknie wyglądacie.
 • Ja też nie przepłacam za ubrania dla dzieci. I tak zaraz z nich wyrosną.

Trzeba przyznać, że Agnieszka i mały Milan prezentują się razem naprawdę uroczo. My podobnie jak internauci nie możemy się na nich napatrzeć.


Agnieszka Włodarczyk na spacerze z synem

Agnieszka Włodarczyk na spacerze z synem

Agnieszka Włodarczyk na spacerze z synem

Agnieszka Włodarczyk na spacerze z synem

Agnieszka Włodarczyk - figura 3 miesiące po porodzie

Agnieszka Włodarczyk - figura 3 miesiące po porodzie

Komentarze

 • Gość pisze:

  Zdrowe podejscie

 • Gość pisze:

  Taki live najwaźniejsza jest reklama aga i dziecko to jak rosół w niedziele idealnie a mógłby juz miec 20lat dlatego 5 dzieci i 30kuzynów zeby moźna się było wymieniać i jak mawiają darmozjady oszczędzać i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live najwaźniejsza jest reklama aga i dziecko to jak rosół w niedziele idealnie a mógłby juz miec 20lat dlatego 5 dzieci i 30kuzynów zeby moźna się było wymieniać i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×