Agnieszka Włodarczyk sprzedała dom! 400 m² zamieniła na mały azyl z ogrodem. Teraz to dopiero mieszka w raju

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk zawiesiła swoją karierę aktorską. 40-latka urodziła dziecko i całą uwagę skupia na macierzyństwie. Niedawno sprzedała dom, który miał 400 m². Wyznała, że nie czuła się w nim bezpiecznie. Zobaczcie, jak teraz mieszka gwiazda.

Agnieszka Włodarczyk swoją karierę aktorską rozpoczęła od filmu Sara, w którym jeszcze jako niepełnoletnia pokazała się w całości nago. Gwiazda ma na swoim koncie również sukcesy muzyczne. W 2007 roku wygrała program  Jak oni śpiewają?, dzięki czemu podpisała kontrakt z wytwórnią My Music, a w 2014 roku zajęła drugie miejsce w telewizyjnym show Twoja twarz brzmi znajomo. W ostatnim czasie nieco mniej słyszymy o jej karierze aktorskiej. Agnieszka wycofała się z show-biznesu i poświęciła rodzinie.

Aktorka w 2020 roku poinformowała o związku z Robertem Karasiem, który jest mistrzem świata w potrójnym triathlonie. Na początku tego roku okazało się, że Agnieszka jest w ciąży. Przed samymi narodzinami Milana, ojciec dziecka miał poważny wypadek. To przysporzyło przyszłej mamie wielu stresów przed samym porodem. Na szczęście sportowiec został wyleczony i mógł cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną.

Kiedy pojawia się dziecko, kariera schodzi na drugi plan. W przypadku Agnieszki było dokładnie tak samo. Aktorka skupiła się na wychowywaniu dziecka i życiu prywatnym. W jednym z ostatnich postów na swoim Instagramie celebrytka wyznała, jakie są jej dalsze plany:

Czy wrócę do normalnej pracy? Kiedy to się stanie? Tego nie wiem🤷‍♀️Wiem natomiast, że teraz absolutnie sobie tego nie wyobrażam. Owszem, zdarzyło mi się wziąć udział w programie, czy zaśpiewać na letniej trasie Dwójki, ale to była chwila bez małego. Byłam blisko, a Tatuś zajmował się w tym czasie synkiem:)
Natomiast, żeby pojechać w trasę ze spektaklem? Hmm- nie ma mowy. Jedyna opcja to zabieranie go ze sobą, ale czy tego chcę? Czy muszę? Nie! Pracuję z domu, pracuję obok niego i wiecie co? Póki co, nie chcę inaczej😜 Zostałam infuencerką czy się to komuś podoba czy nie:)

Jak mieszka Agnieszka Włodarczyk z rodziną?

Jakiś czas temu Agnieszka poinformowała w swoich mediach społecznościowym, że sprzedała dom, który miał 400 m². Przy jego zakupie wspomagała się kredytem hipotecznym. Teraz, razem z partnerem, zainwestowała w mniejszą nieruchomość. Aktorka nie ukrywa, że w tak dużym domu nie czuła się bezpiecznie i zdała sobie sprawę, że nie potrzebuje takich luksusów:

..Nie metry, ani życiowe „umilacze” sprawią, że będziesz szczęśliwa. Duża powierzchnia bez poczucia, że jest się kochaną, bez poczucia bezpieczeństwa, bez perspektywy rodziny, za to z perspektywą 30 lat oddawania do banku co miesiąc ogromnej sumy pieniędzy, sprawia, że czujesz się więźniem. Kiedy sprzedałam po 5 latach te mury, poczułam ulgę… Nigdy więcej życia na wyrost, na pokaz, dla frajdy znajomych a mojej udręki. Kolejny dom kupiłam już rozsądnie, jest ekonomiczny, przytulny i słoneczny. Kiedy mieszkałam w nim sama czułam, że jest o połowę za duży – czytamy we wpisie.

Nowy dom, który wybrała para, jest dużo mniejszy. Lokum urządzone jest w stylu minimalistycznym, nowoczesnym. W pomieszczeniach przeważają jasne kolory. Na terenie posiadłości znajduje się pięknie urządzony ogród. Zdjęcia w galerii.


Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Nowy dom Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Komentarze

  • Gość pisze:

    Teraz liczy się spryt cwaniactwo oszustwo znajomości,a wykształcenie paroletnie dla frajerów niestety.Takie czasy!!!

  • Gość pisze:

    A kto Ci broni zostać influecerem?

  • Gość pisze:

    Tylko o polowe za duży???? To 400 m2 na dwa to 200 m2…., jej, a gdzie pomieści Robcia z dzidkiem? Za chwile 400 metrów byłoby za mało na influeraowanie…. Proste to wszystko. Śmieszne, ze panny, panie bez wykształcenia aktorskiego są „gwiazdami”, panny bez wykształcenia żadnego, albo marna matura zarabiają na bycia influercerami i maja na wygodne życie, a ja za….m w korpo i dalej D…. 5 lat studiów w piach, 15 lat doświadczenia i dalej człowiek zeschizowany, bo oszczędności to starczy na 3 miesiące jakby w pracy noga się powinela

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×