Agnieszka Włodarczyk dumnie prezentuje brzuch miesiąc po porodzie. Odważne zdjęcie bez retuszu

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk wybrała się na zakupy, o czym poinformowała na Instagramie. Pochwaliła się zdjęciem w komplecie, który odsłania brzuch. Internauci biją brawa za odwagę.

Agnieszka Włodarczyk niedawno powitała na świecie Milana, którego ojcem jest jej partner, Robert Karaś. Sportowiec  pomaga ukochanej w opiece nad maluchem. Niedawno aktorka zostawiła syna pod jego opieką na dwie godziny. Gdy wróciła do domu, zdradziła, że doskonale poradził sobie z powierzonym zadaniem. Nie potrafiła ukryć wzruszenia:

Nie było mnie dwie godziny. W tym czasie Robert zajął się dzieckiem i muszę przyznać, że robi to rewelacyjnie. Ogromnie mnie tym wzrusza i porusza.

Rodzice Milana przygotowują się do wspólnego wyjazdu z dzieckiem. Ta ma odbyć się za około trzy miesiące:

Na razie dalsza podróż niż do centrum mnie przeraża, ale za trzy miesiące na pewno się gdzieś się razem wybierzemy — ujawniła Agnieszka Włodarczyk na Instagramie.

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch miesiąc po porodzie

Włodarczyk aktywnie działa w social mediach. Przez całą ciążę, a także odkąd została mamą, dzieli się z internautami doświadczeniami. Nie koloryzuje rzeczywistości i mówi jak jest. Niedawno Agnieszka ogłosiła, że wybrała się na zakupy. Postanowiła przymierzyć jeden z kompletów, który odsłania brzuch. Zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, które wrzuciła do sieci.

Gwiazda w opisie fotografii napisała, że chociaż chciała odświeżyć garderobę, na razie się z tym wstrzyma. Zdradziła, że chociaż minął prawie miesiąc od porodu, nadal ma „spory brzuch”:

Jutro minie cztery tygodnie od porodu, a ja nadal mam spory brzuch. Chciałam sobie coś kupić, ale chyba jeszcze nie ma sensu… za to buty leżą idealnie.

Internauci nie przeszli obojętnie obok wpisu. W komentarzach biją brawa za odwagę, a także dzielą się swoimi doświadczeniami:

  • To i tak spoko. Ja po porodzie jakieś pół roku jeszcze miałam stopę o rozmiar większa niż przed, o brzuchu to nawet nie wspomnę.
  • Ważne, że buty pasują! 🙂 a brzuch zrobił cuda więc na luuuuuz.
  • Aga. Daj sobie czas. 4 tyg to na prawdę mało aby brzuch wrócił na swoje miejsce.
  • No i kup buty. Ich nigdy za wiele.
  • Ja mam to samo. Dobrze, że chociaż w spodnie dresowe się mieszczę. 5 tygodni po porodzie.

Przypomnijmy, że Agnieszka Włodarczyk urodziła 7 lipca 2021 roku.


Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch miesiąc po porodzie

Agnieszka Włodarczyk pokazała brzuch miesiąc po porodzie

Agnieszka Włodarczyk karmi synka

Agnieszka Włodarczyk karmi synka

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z Robertem i Milanem

Agnieszka Włodarczyk na zdjęciu z Robertem i Milanem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×