Agnieszka Włodarczyk poleciała do Hiszpanii. Nie tak to sobie wyobrażała. Zdradziła, co psuje jej pobyt w tym miejscu

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk i jej bliscy polecieli do Hiszpanii. Nie wszystko jej się tam podoba. Podzieliła się z fanami tym, co przeszkadza jej na urlopie.

Agnieszka Włodarczyk związała życie z aktorstwem jeszcze jako nastolatka. Chyba każdy telewidz oglądał film Sara, w którym zagrała u boku Bogusława Lindy. Obraz wzbudził spore kontrowersje z jednego powodu: Agnieszka – w chwili jego nagrywania – była niepełnoletnia, a nie brakło w nim scen erotycznych. W kolejnych latach kariera piękności szybko się rozwijała. Jej obecność na scenie artystycznej umocniła rola siostry Czarka (w tej roli Cezary Pazura) w sitcomie 13 posterunek i w jego kontynuacji.

Dwa lata temu aktorka weszła w nieformalny związek ze sportowcem Robertem Karasiem. Para doczekała się razem jednego dziecka: uroczego syna o imieniu Milan. Chłopiec jest dla nich całym światem. Rodzice chętnie udostępniają w internecie jego kolejne zdjęcie, chwaląc się tym, jak szybko się zmienia. Milan nie może przy tym narzekać na nudę. Odkąd się urodził, familia wiele razy zmieniała miejsce zamieszkanie, a kilka dni temu wybrała się na urlop do Hiszpanii.

Agnieszka Włodarczyk narzeka na wakacjach w Hiszpanii. Dlaczego?

Niestety iberyjski kraj nie okazał się idealnym wyborem dla świeżo upieczonej mamy. Agnieszka dodała na Instastory wpis, w którym wyżaliła się, że nie odpowiada jej miejscowa kuchnia.

Nie podchodzi mi hiszpańska kuchnia, więc Robert zabrał mnie do japońskiej knajpy – napisała gwiazda, pozując w orientalnym lokalu.

Na szczęście kuchnia jest jedynym mankamentem. Z innych relacji dowiadujemy się, że aktorka jest zadowolona z klimatu, jaki panuje w Hiszpanii, a również z widoków, jakie jej tam towarzyszą. Zresztą jest z nimi świetnie oswojona. Przez kilka miesięcy mieszkała z bliskimi w miejscowości Marbella w Andaluzji. Trzymamy kciuki, aby rodzina świetnie spędziła czas i wróciła wypoczęta.

Byliście kiedyś w Hiszpanii? Jeśli tak, to dajcie znać, jaki region kraju najbardziej przypadł wam do gustu. Katalonia? Południe? A może archipelagi – Baleary lub Wyspy Kanaryjskie?


Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Komentarze

 • Veto pisze:

  Jak tam złamany nos, Karasiowi się jednak upiekło?

 • Non pisze:

  Full retusz, mimo to widać, że się starzeje

 • Gość pisze:

  Jak jej nie smakuje to po co tam leciała. Może sobie sama gotować posiłki, albo zjeść Karasia z grilla

 • Gość pisze:

  Ojej jaka wybredna się zrobiła.Przyleć do Polski i do baru mlecznego na swojskie jedzenie ahahaha

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia aga 89 ha ha kaźdy robi jak uwaza makaron źeberka pepsi tic tak 0 kalorii to po ch..j jesc i pic jak nawet nie ma czym sr..ć i sikac kiedys jacuzzi to siara a dzis kazdy mydli się w ogrodzie i to tyle

 • Gość pisze:

  Taki live kaźdy robi jak uwaza makaron źeberka pepsi tic tak 0 kalorii to po ch..j jesc i pic jak nawet nie ma czym sr..ć i sikac kiedys jacuzzi to siara a dzis kazdy mydli się w ogrodzie i to tyle

 • Gość pisze:

  Co ona ma z twarzą niepodobna do siebie, jest po operacji plastycznej czy co.. Taka sztuczna jakaś

 • Gość pisze:

  Czemu robi wylupiaste oczy? Wcale ladniej z takimi nie wygląda. Poza tym by krytykować kraj ze względu na jedzenie? Mega slabe

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×