Agnieszka Włodarczyk zwierzyła się na Instagramie z kłopotów z synkiem. Długo tak nie wytrzyma

Włodarczyk - kłopoty z synkiem

Agnieszka Włodarczyk zwierzyła się na Instagramie z kłopotów z synkiem. Pokazała w relacji, z czym przyszło im się zmagać. Znają to prawie wszystkie mamy.

Agnieszka Włodarczyk zrobiła sobie urlop macierzyński i skupiła się na życiu rodzinnym. Pielęgnuje relację z Robertem Karasiem i zajmuje się kilkumiesięcznym synkiem, Mianem. Para nie zagrzewa na długo miejsca i podróżuje razem z maluchem. Być może to spowodowało kłopoty, z których aktorka zwierzyła się na Instagramie?

Agnieszka Włodarczyk ma kłopoty z synkiem. Z czego zwierzyła się na Instagramie?

Obecnie Agnieszka Włodarczyk przebywa w Dubaju, skąd relacjonuje, co u niej nowego. W jednym z pierwszych postów wyjaśniła, że postara się odczarować to miejsce, bo do tej pory nie miała zbyt miłych skojarzeń:

Nigdy nie marzyłam o wycieczce do Dubaju. Kojarzył mi się głownie z drapaczami chmur, przepychem, betonem, piachem, ropą naftową no i z tym o czym jest ostatni film Marysi Sadowskiej. Wolałam kierunki, gdzie królowała bujna roślinność, a ceny wynajmu apartamentu czy czegokolwiek, nie przyprawiały o zawrót głowy.
Gdzie mogłam chodzić w wyciągniętych szarawarach, starych ulubionych klapkach, bez makijażu i czuć się ok.
Tutaj jest trochę inaczej, ale ze względu na to, że spędzimy tu sporo czasu chciałabym odczarować to miejsce w mojej głowie – napisała.

Zdaje się, że jej się to udało, no może z małym wyjątkiem – narzeka na taksówki w Dubaju. Poza tym rodzina ma się świetnie – korzystają z dobrodziejstw świetnej pogody, a Karaś ma idealne warunki do treningów.

Tylko Milankowi coś nie pasuje w nowym miejscu. Agnieszka zwierzyła się w relacji na Instagramie, że ostatnio nie przesypiają nocy. Być może spowodowała to zmiana klimatu, albo maluch przechodzi skok rozwojowy. Jedno jest pewne – aktorka zmaga się z problemem, jaki ma wiele mam, a mianowicie z niedoborem snu. Wiadomo, że synek nadrobi wszystko podczas drzemek, ale nocą, jak widać na filmikach, świetnie się bawi i jest pełen energii.


Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Agnieszka Włodarczyk - Milan ma kłopoty z przesypianiem nocy

Komentarze

 • Iwona pisze:

  Fajna rodzinka, kochający się rodzice i cudne dziecko. Żadna krzywda mu się nie dzieje. Dzieci tak mają, że czasem coś im się przestawi i funkcjonują przez pewien czas trochę inaczej, ale wszystko wróci do normy z jakiś czas. Zwyczajnie nie chce się chłopakowi spać w nocy i pewnie odsypia za dnia 🙂 Osłabiają mnie te opisy wyglądu dziecka, czy Agnieszki…Naprawdę słabe te komentarze…Osoby, które to piszą mają problem ze sobą i są zwyczajnie nieszczęśliwe, a próbując „dokopać” innym chcą poczuć sięlepiej. W sumie to szkoda mi niektórych komentujących…

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem tak małe dziecko brać na wycieczki do Dubaju przecież ono potrzebuje spokoju, ciepłego domu a nie lotów samolotem nic dziwnego że jest maluszek niespokojny.

  • Gość pisze:

   Nienormalna tą mama żeby do Dubaju jechać z maluchem
   To jak iść na koncert i stanąć pod glosnikiem

 • Gość pisze:

  Dzieciaczki tak mają to normalne, zmiana klimatu podróże i zmiany miejsca.Moze zabkuje i coś go boli

 • Gość pisze:

  Niemowlę potrzebuje stałego planu dnia: o stałych godzinach jedzenie,drzemki,spacery. Samo wpadnie w rytm i będzie spać w nocy

 • Gość pisze:

  Padzik malucha w tym nie pomoże.

 • High pisze:

  Włodarczyk wygląda jak kosmitka, oczy po bokach głowy, wielkie czoło, nadmuchane poliki, strach się bać. Dziecko z wielką głową tak samo dziwne

 • Eva pisze:

  Matko, co to dziecko ma z głową? W życiu nie widziałam czegoś podobnego, olbrzymia, ponadnormatywna czaszka, to nie jest normalne

  • Gość pisze:

   A co ty masz z głową?przecież to dziecko ma całkiem normalną.to kwestia ustawienia do zdjęcia że głowa najbliżej obiektywu wydaje się większa od reszty.

  • Gość pisze:

   Lol,widac duzo dzieci w zyciu nie wiedzia as😂

 • Gość pisze:

  Dziecko potrzebuje stabilizacii Agnieszko

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×