Szukaj

Agnieszka Włodarczyk zdradziła ciążowe zachcianki. Dzięki prezentowi od Anny Wendzikowskiej nie musi hamować apetytu

Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży. Często chwali się na Instagramie rosnącymi krągłościami. Tym razem wyznała, jakie ma zachcianki, a także pokazała praktyczny prezent od Anny Wendzikowskiej.

Agnieszka Włodarczyk całkiem niedawno wróciła z urlopu na wyspie Gili Air, która znajduje się niedaleko Bali. Przez kolejne tygodnie relacjonowała swoją podróż w sieci, dzieląc się nieziemskimi widokami oraz opisując aktywności na wakacjach, a jej fani nawet nie przypuszczali, że szykuje prawdziwą bombę. Nie brakowało zdjęć z Robertem Karasiem, z którym już od dłuższego czasu tworzy zgrany duet.

Po powrocie do Polski najpierw powiadomiła, że zabiera się za zmiany w swoim mieszkaniu. Poprosiła internautów o pomoc, zachęcając, by dzielili się z nią swoimi sugestiami i pomysłami. To była jednak tylko zmyłka, bo w krótkim czasie okazało się, że w jej życiu szykuje się znacznie większa rewolucja. Opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem, na którym pokazała ciążowe krągłości. Włodarczyk spodziewa się swojego pierwszego dziecka, a jej fani ruszyli z gratulacjami, nie ukrywając, że informacja mocno ich zaskoczyła.

Jakie ciążowe zachcianki ma Agnieszka Włodarczyk i jaki prezent zrobiła jej Anna Wendzikowska?

Od momentu ogłoszenia przełomowych informacji, Włodarczyk nie szczędzi zdjęć na Instagramie, gdzie pokazuje rosnący brzuszek. Nie brakuje jej energii. Nawet przyznała, że ma jej za dwoje. Niedawno dała temu wyraz podczas koncertu walentynkowego, podczas którego pokazała się w dwóch kreacjach i w obu zachwyciła.

Z kolei w tłusty czwartek zdradziła, że nie są jej obce ciążowe zachcianki i że zamiast pączka zje ogórki kiszone. Przy okazji pochwaliła się praktycznym prezentem od Ani Wendzikowskiej – to piękna koszula oversize w kratkę.

Ja dziś dla odmiany zamiast pączków, ogórki kiszone od Przyjaciółki… bo inaczej koszule oversize będą na mnie za małe @aniawendzikowska dziękuję za śliczny prezent – napisała.

Internauci zachwycili się zdjęciami. Panie wyrażają zrozumienie dla ciążowych zachcianek, przyznając, że to raczej norma, że smaki się zmieniają w odmiennym stanie. Płyną także komplementy. Agnieszka Włodarczyk w prezencie od Wendzikowskiej wygląda świetnie.


Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk - zachcianki ciążowe

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Agnieszka Włodarczyk - Walentynkowy Koncert Życzeń

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×