Zachwycona Agnieszka Włodarczyk chwali się sukcesem partnera. Rozenek komentuje: „Co za gość!”

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie pochwaliła się sukcesem partnera. Rozentuzjazmowana złożyła gratulacje tacie Milana. Małgorzata Rozenek komentuje.

O Robercie Karasiu stało się głośno, kiedy okazało się, że związał się z jedną z najpopularniejszych polskich aktorek, Agnieszką Włodarczyk. Krótko po tym, jak ogłosili, że są parą, przekazali światu kolejne nowiny. Będą rodzicami. Milan pojawił się na świecie na początku lipca, a miłość sportowca i artystki kwitnie.

Agnieszka właśnie pochwaliła się na Instagramie ogromnym sukcesem Roberta.

Robert Karaś rekordzistą świata. Agnieszka Włodarczyk chwali się sukcesem partnera

Robert Karaś jeszcze zanim poznał Agnieszkę Włodarczyk, zasłynął tym, że w 2018 roku jako 28-latek stał się oficjalnym mistrzem świata w potrójnym triathlonie. Sportowiec nie spoczął na laurach i nadal ciężko trenuje.

W czerwcu tuż przed narodzinami Milana, Robert Karaś przeżył chwile grozy, które mogły nawet zakończyć jego karierę. Miał groźny wypadek podczas bicia rekordu świata na trasie pięciokrotnego Ironmana. Poinformował o wszystkim za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po powrocie ze szpitala Karaś podziękował za słowa wsparcia od fanów i zapewnił, że to nie koniec jego walki o bicie kolejnych rekordów. Dotrzymał słowa. W poniedziałek przekazał na Instagramie, że udało mu się znaczący sukces.

ROBERT KARAŚ USTANAWIA NOWY REKORD ŚWIATA NA DYSTANSE 5x IRONMAN (pływanie 19km – rower 900km – bieg 211km) Czas – 67:58:01 – napisał.

O imponującym osiągnięciu Roberta Karasia poinformowała internautów również Agnieszka Włodarczyk. Udostępniła na swoim profilu zdjęcie biegnącego taty Milana, a także fotografię z synem na rękach. Chłopiec miała na sobie bluzę z napisem Team Karaś.

Moja miłość życia, Robert Karaś, został właśnie mistrzem świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Kochanie, jesteś najlepszy i nasz – napisała zachwycona Włodarczyk.

Nie jest tajemnicą, że Włodarczyk wspiera ukochanego w jego zmaganiach sportowych. Żeby ułatwić mu treningi, przerobiła garaż na domową siłownię. Każdy sukces Roberta z dumą ogłasza w social mediach. I tym razem pod jej postem pojawiła się cała masa gratulacji, w tym te od Małgorzaty Rozenek, której Karaś bardzo zaimponował:

Gratulacje, co za gość – napisała.

Trzeba przyznać, że sukces jest wielki, a Robert Karaś imponuje formą i samozaparciem podczas treningów. Gratulujemy.


Robert Karaś rekordzista świata

Robert Karaś rekordzista świata

Agnieszka Włodarczyk gratuluje Karasiowi rekordu świata

Agnieszka Włodarczyk gratuluje Karasiowi rekordu świata

Agnieszka Włodarczyk pokazała synka i partnera

Agnieszka Włodarczyk pokazała synka i partnera

Komentarze

 • Gość pisze:

  Aga ty uważaj na jedną celebrytkę, która już drugi raz wychwala ci męża

 • Gość pisze:

  Może tak tata Milana chciałby poznać jakieś nowe ,, ciało astralne,,

 • Bono pisze:

  Ona jedną z najpopularniejszych aktorek? Chyba was pogięło. Ani aktorka, ani nie popularna. Zresztą jak i ona tak i on nie mają żadnego wykształcenia

 • Gość pisze:

  Co to za dziwaczny sport, przecież to bez sensu takie wykańczające rekordy z dupy, nikogo to nie interesuje, tylko ona tak się rajcuje

 • Sedno pisze:

  Co za glupi@ baba, jaki pretensjonalny wpis. „Miłość życia”, „i jest nasz”. Mogłabyś Włodara chociaż zastanowić się, zanim coś napiszesz. Ta twoja „miłość życia” i ten „nasz” to efekt paskudnych, niemoralnych i rozwiązłych twoich zachowań, w wyniku których zdeptałaś miłość jego żony, która poświęciła wiele lat i starań temu du#pko#wi łasemu na popularność i przyczyniła się w dużej mierze do jego sukcesów. To jej powinien za wszystko podziękować bo ty tylko spijasz miód, jako ta bezwzględna modliszka

 • Gość pisze:

  Taki lajf moźna mozna jak mówi klasyk polisz power żona powinna byc dumna z męza a mąz powinień byc dumny z źony niestety takich tylko 1% pasują do siebie wolnośc jest codź4ennie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×