Agnieszka Włodarczyk pokazała dokładną listę rzeczy, które zabierze na porodówkę. Ile tego jest!

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk lada moment zostanie mamą. Już spakowała torbę w niezbędne rzeczy, które przydadzą się jej na porodówce. Pokazała na Instagramie dokładną listę. Ile tego jest!

Agnieszka Włodarczyk pod koniec stycznia podzieliła się z internautami radosnymi nowinami i ogłosiła, że zostanie mamą. Opublikowała przepiękne zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie partnera Roberta Karasia. Uwagę przyciągał jej pięknie zaokrąglony brzuszek, który wskazuje, że poród odbędzie się jeszcze w tym roku.

Od tego momentu Agnieszka nie ukrywa, że jej rodzina się powiększy. Pokazuje zdjęcia, na których eksponuje krągłości, urządza pogadanki z internautami, wymienia się doświadczeniami z innymi mamami. Dzięki poradom innych osób udało się jej skompletować część wyprawki dla maluszka za bardzo niskie pieniądze, o czym poinformowała w social mediach.

Gwiazda pokazała też niezwykle rozkoszne nagranie. Podzieliła się momentem, na którym widać, jak wielki już brzuszek się porusza. Z radością zademonstrowała światu, jak ruchliwy jest maluszek. Z pewnością nagranie będzie świetną pamiątką.

Agnieszka Włodarczyk pokazała listę rzeczy, które zabierze do szpitala

Włodarczyk w niedzielę poinformowała internautów, że zabiera się za pakowanie torby, którą weźmie ze sobą do szpitala. Ujawniła, że odkładała to od dłuższego czasu:

Codziennie odkładam pakowanie torby do szpitala. Tego jest tyle, że można zwariować. Mogę wam pokazać listę zaleceń co wziąć, na co zwrócić uwagę. Podobno trzeba mieć dwie torby: jedną dla maluszka, drugą dla mnie. Trzeba już ją zabierać na wyjazdy jakby co.

Przyszła mama zaprezentowała listę rzeczy, które powinna spakować w walizce. Oprócz niezbędnych dokumentów, na liście wyprawkowej znajdują się m.in. kapcie, ciepłe skarpety, ręcznik kąpielowy, pieluszki flanelowe, bawełniane kocyki, chusteczki mokre, pampersy itp. Lista jest naprawdę długa:

Mam wrażenie, że faktycznie połowa się nie przyda, ale już nie wiem.

Agnieszka Włodarczyk zdradziła, że do szpitala musi wziąć dwie torby:

Torba porodowa, torba poporodowa. Ja nic z tego nie rozumiem. Niech ktoś to za mnie zrobi.

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Kilka godzin później gwiazda wyjawiła, że już spakowała walizki. Podzieliła się też pewną refleksją:

Wszystko w miarę możliwości spakowałam. Są jeszcze jakieś pierdoły, ale to już później. Myślę, że basic taką podstawę mam. Natomiast piszecie mi, że w Niemczech, Norwegii, Dani wystarczy, że weźmiecie dokumenty i siebie ze sobą i nic więcej nie jest potrzebne. Zastanawiam się, jakby to było w przypadku np. samotnej matki, która musi iść sama do szpitala. Ma to dźwigać ze sobą, a potem jeszcze wychodzić ze szpitala z dodatkowym nadbagażem, dziwne to jest. Wydawałoby się, że przy tak prorodzinnej polityce te wszystkie podstawowe rzeczy powinny być zapewnione, a to jednak d..a. Mało tego to wszystko jest drogie.

Pełną listę przedmiotów, jakie Agnieszka Włodarczyk powinna spakować do szpitala, znajdziecie w galerii.


Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Agnieszka Włodarczyk spakowała się na porodówkę

Komentarze

  • Dno pisze:

    Kogo to obchodzi co ona robi, godności nie ma lansować się na tej bezwstydnej ciąży

  • Gość pisze:

    Obowiązki, praca, wydatki itd to się dopiero zaczynają. 40 latka zaskoczona całą sytuacją jakby byla nastolatką. 😉

  • Gość pisze:

    Nikt za Pania nie spakuje torby. Poza tym po naturalnym porodzie długo się nie leży w szpitalu więc bez paniki

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×