Szukaj

Agnieszka Włodarczyk wspomina urodziny. Komentarz Agnieszki Woźniak-Starak rozbija bank. Sama przez to przechodziła

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na Instagramie podzieliła się zdjęciem, w którym wspomina swoje 40. urodziny. Wśród komentarzy pojawił się wpis Agnieszki Woźniak-Starak. Internauci są rozbawieni

Agnieszka Włodarczyk przez kilka miesięcy odpoczywała poza Polską, a konkretniej na wyspie Gili Air, która znajduje się niedaleko Bali. Przez kolejne tygodnie relacjonowała swoją podróż w sieci. Pokazywała posty, w których nie brakowało zdjęć z Robertem Karasiem. Pokazywała piękne widoki, a także zdradzała wybrane ciekawostki z życia prywatnego.

Po powrocie do Polski Włodarczyk ogłosiła, że zamierza wprowadzić zmiany w swoim mieszkaniu. Poprosiła internautów o pomoc, zachęcając, by dzielili się z nią swoimi sugestiami. W krótkim czasie okazało się, że w jej życiu szykuje się jeszcze jedna rewolucja – wkrótce zostanie mamą. Opublikowała romantyczne zdjęcie z partnerem, na którym pokazała ciążowe krągłości.

Agnieszka Włodarczyk wspomina urodziny. Agnieszka Woźniak-Starak reaguje

W środowe popołudnie Włodarczyk pochwaliła się kolejnym pięknym ujęciem. Wspomniała 40. urodziny, które świętowała na wyspie Gili Air. Aktorka włożyła piękną, zwiewną stylizację w panterkę, na głowie ma wianek z kwiatów. Delikatnie się uśmiecha, widać, że jest szczęśliwa.

Agnieszka w opisie stwierdziła, że były to jej najpiękniejsze urodziny. Dodała, że jeszcze 10 lat temu nie zakładała, że takie rzeczy wydarzą się w jej życiu:

Teraz już wiecie, że to były moje najpiękniejsze urodziny… I pomyśleć, że kiedy miałam 30 lat wydawało mi się, że nic dobrego mnie już w życiu nie spotka…#życie #życiezaczynasiępo40.

Wpis zachwycił internautów, którzy nie pozostawili go bez reakcji. W komentarzach komplementowali wygląd przyszłej mamy, pisali, że prezentuje się kwitnąco:

  • Życie zaczyna się po czterdziestce, u mnie też tak było. Piękne zdjęcie.
  • Patrzę na Panią, uważam, że wszystko można i wszystko dostajemy w najlepszym dla nas czasie. Nie mogła Pani trafić lepiej.
  • Pani jest przecudna. Uwielbiam.

Z opisu postanowiła zażartować Agnieszka Woźniak-Starak, która napisała, że Włodarczyk nieco zmądrzała przez ostatnie lata:

Agulek, kochana, to widać zmądrzałaś trochę od tej trzydziestki!

Aktorka nie pozostawiła tego bez reakcji. Dodała śmiejącą się buźkę, która jest dowodem, że rozbawiły jej te słowa.


Agnieszka Włodarczyk wspomina 40. urodziny

Agnieszka Włodarczyk wspomina 40. urodziny

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Agnieszka Włodarczyk jest w ciąży

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×