Agnieszka Szulim po raz pierwszy o dzieciństwie: Miałam 7 lat i myślałam, że jestem ideałem. Mama ściągnęła mnie na ziemię - Jastrząb Post
Wirtualna Polska

Agnieszka Szulim po raz pierwszy o dzieciństwie: Miałam 7 lat i myślałam, że jestem ideałem. Mama ściągnęła mnie na ziemię

Wirtualna Polska

Agnieszka Szulim niechętnie dzieli się życiem prywatnym z mediami, ale dla Piotra Najsztuba zrobiła wyjątek (zobacz: Agnieszka Szulim bardzo szczerze o tym jaka jest w seksie, czego oczekuje od partnera i jakiemu mężczyźnie mogłaby urodzić dziecko). W wywiadzie dla VIVY! opowiedziała nie tylko o miłości i seksie, ale też o rodzicach i wspomniała dzieciństwo.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dzieciństwo postrzegam jako pasmo szczęścia. Mam cudownych rodziców, którzy dali mi wszystko, co mogli. Jedynie z tego powodu mam wyrzuty sumienia, że nie mam dziecka. Bo jestem im to winna. Ale wracając do dzieciństwa, które nie dość, że było szczęśliwe, to jeszcze trwałam w samozachwycie. Jak miałam siedem lat i patrzyłam w lustro, to myślałam, że jestem ideałem i wszystkie dziewczynki powinny wyglądać tak jak ja, cudowne uczucie… – powiedziała. – Mama brutalnie ściągnęła mnie na ziemię. Zapytałam: „Mamo, czy ja jestem ładna?”. A mama odpowiedziała: „Taka sobie”. I się skończyło! A ja, głupia, myślałam, że każda dziewczynka powinna mieć długie blond włosy i niebieskie oczy. To było logiczne, bo tak wyglądały królewny w bajkach, może oprócz Śnieżki. Bajki unieszczęśliwiają dziewczynki, bo spodziewają się później księcia na białym koniu, który wjedzie i uratuje, będzie ideałem. A życie jest inne, więc bajki robią nam krzywdę.

Gwiazda nie zawsze chciała być dziennikarką. Jest uzdolniona plastycznie, jednak była zbyt buńczuczna, żeby przyznać rodzicom, że mają rację i pójść do szkoły, która pomogłaby jej rozwijać umiejętności.

Kiedyś były takie plany, żebym poszła do szkoły plastycznej, później na ASP, a że to był okres buntu, a moja mama tego bardzo chciała, to ja tego nie chciałam. Dzisiaj żałuję. Umiem też robić na drutach, babcia mnie nauczyła – pochwaliła się.

Agnieszka Szulim artystką? To byłaby duża strata dla show-biznesu! Cieszymy się, że robi karierę w telewizji, bo jej programy są naprawdę świetne! Teraz możemy oglądać ją w wakacyjnych wydaniach Dzień Dobry TVN. Lada moment wraca na plan Na Językach i Stylowego magazynu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

 

Agnieszka Szulim przed studiem Dzień Dobry TVN

Agnieszka Szulim przed studiem Dzień Dobry TVN

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×