Szok! Agnieszka Szulim poroniła! „Nigdy o tym nie mówiłam, robię to po raz pierwszy”

Agnieszka Szulim idzie na wojnę z prześladowcą

Agnieszka Szulim idzie na wojnę z prześladowcą

Agnieszka Szulim poroniła! Wywiad w PANI

Agnieszka Szulim poroniła! Gwiazda udzieliła szczerego wywiadu Pani, w którym opowiedziała o traumie, jakiej doznała jeszcze za czasów małżeństwa z Adamem Badziakiem. Dopiero teraz zdecydowała się o tym opowiedzieć.

Nie mówiłam o tym nigdy. Robię to po raz pierwszy, ale parę lat temu poroniłam w szóstych  tygodniu. Nie planowaliśmy z moim byłym mężem tej ciąży, ale bardzo się oboje cieszyliśmy i bardzo oboje przeżyliśmy to, co się później zdarzyło. I może to właśnie był początek końca mojego małżeństwa. Potwornie to przeżywałam. Gdy potem, jak człowiek słyszę: ona nie lubi dzieci, ona nie chce mieć dzieci woli karierę. Nie chcę tłumaczyć się przed ludźmi, którzy zadają takie pytania i tak mnie oceniają. Bardzo chciałam, ale nie wyszło – powiedziała Agnieszka

Gwiazda niedawno wzięła bajkowy ślub w Wenecji z Piotrem Woźniakiem-StarakiemPara od początku swojego związku budziła wiele kontrowersji. W mediach dużo mówiono o związku dziennikarki z miliarderem. Jednak nawet to nie stanęło na drodze ich miłości i są już szczęśliwym małżeństwem.

Agnieszka Szulim o dziecku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem

Jak po każdym ślubie pada pytanie o dziecko. Agnieszce ten temat również nie jest obcy. Nie ukrywa, że chciałaby je mieć i dużo na ten temat myśli. Czy Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak będą starać się o dziecko?

Myślę nieustannie, chociaż dzisiaj już z tej perspektywy, że to się może nie udać. Ale też nigdy nie wyobrażałam sobie, żeby mieć dziecko dla samego projektu „dziecko”. Gdybym je miała to chciałabym z nim być i je wychowywać. Ale też zawsze byłam świadoma tego, ze jak dziecka nie będzie, to też będę szczęśliwa. Przede wszystkim chcę mieć dziecko z facetem, którego kocham. Będziemy mieli je razem, a nie, że ja je „zrobię” na siłę, bo czas leci… – wyznała w Pani

Mimo tego, że przed znajomymi Agnieszka Szulim nie ukrywała, że poroniła, niektórzy dziennikarze snuli plotki, że świadomie usunęła dziecko. To bardzo ją zabolało. Mimo, że uważa, że każda kobieta powinna decydować o tym, czy chce mieć dziecko, czy nie, nie znalazłaby w sobie siły, by je usunąć.

Poszłam kiedyś na medialną konferencję i tam usłyszałam o sobie najgorszą rzecz, jaką tylko można sobie wyobrazić. Aż zrobiło mi się słabo, bo przed znajomymi nigdy nie ukrywałam, że byłam w ciąży. I nagle jedna z koleżanek mówi, że chodzi po sali dziennikarz, który rozpowiada, że parę lat temu byłam w ciąży i miałam skrobankę. Dorwałam go. Ale wiesz co? Nie usunęłabym ciąży, mimo że uważam, że to kobiety powinny mieć w tej sprawie prawo decyzji .- dodała gwiazda

Wyznanie Agnieszki Szulim o poronieniu wymagało ogromnej odwagi. Podziwiamy, że się na nie zdobyła. Życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.

Cały wywiad z Agnieszką Szulim w Pani – październik 2016.

Zobacz także: Agnieszka Szulim nago na okładce magazynu. To pierwsza sesja i wywiad po ślubie! Zdjęcie robi wrażenie

Okładka Pani z Agnieszką Szulim na październik 2016

Agnieszka Szulim poroniła. Opowiedziała o ciąży w Pani - październik 2016

Agnieszka Szulim poroniła. Opowiedziała o ciąży w Pani – październik 2016


Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zdjęcia z podróży poślubnej

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak zdjęcia z podróży poślubnej

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim zdjęcie ze ślubu

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - Bal TVN 2016

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak - Bal TVN 2016

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×