Agnieszka Szulim nie pozostała obojętna na oskarżenia Dody. Gwiazda TVN wydała oświadczenie

"Agnieszka Szulim nie ma i nigdy nie miała żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich"

W poniedziałkowym numerze magazynu „Flesz” ukazał się artykuł, w którym Doda zdradziła, że jej mama cierpi na nowotwór. Winą za rozwój choroby obarcza Agnieszkę Szulim.

Obie gwiazdy od kilkunastu miesięcy dochodzą swoich praw w sądzie. Agnieszka Szulim pozwała Dodę za pobicie podczas gali „Niegrzeczni” w Chorzowie, Doda natomiast za publiczne obrażanie jej rodziny.

Teraz spotykają się jedynie w sądzie. Do tej pory Agnieszka Szulim pytana wprost o konflikt z Dodą  odmawiała komentarzy. Jednak nie pozostała obojętna na ostatnią publikację „Flesza”. W przesłanym przez jej managerkę do mediów oświadczeniu stanowczo reaguje na zarzuty Dody:

Z uwagi na mnożące się publikacje dotyczące Agnieszki Szulim, jako miałaby być odpowiedzialna za chorobę matki Doroty Rabczewskiej, zwracamy się z uprzejmą prośbą o zaprzestanie powielania tych informacji w mediach, gdyż są niezgodne z prawdą i krzywdzące. Nie bez powodu informacje te pojawiają się właśnie teraz, gdy zbliża się kolejny termin rozprawy w procesie o napaść i naruszenie nietykalności cielesnej, w którym Dorota Rabczewska występuje jako oskarżona.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozpowszechniania tego typu oszczerstw nasza Klientka będzie zmuszona wstąpić na drogę postępowania sądowego. Agnieszka Szulim nie ma i nigdy nie miała żadnego wpływu na niepowodzenia w rodzinie Rabczewskich. Jesteśmy pełne współczucia dla mamy Pani Doroty i życzymy mnóstwa siły i wytrwałości w walce z chorobą.

To dość kategoryczne wezwanie do zaniechania tego tematu przez media. Może faktycznie lepiej zostawić ten spór do rozstrzygnięcia w sądzie – to z pewnością bardziej kompetentny organ niż kolorowa prasa.


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×