Szukaj

Agnieszka Szulim inspiruje się przyszłą teściową, Anną Woźniak Starak?

Agnieszka Szulim inspiruje się Anną Woźniak Starak?

Agnieszka Szulim jest po uszy zakochana w Piotrze Woźniak-Staraku, synu jednego z najbogatszych w Polsce małżeństw – Jerzego i Anny Staraków. Wiele osób zarzuca dziennikarce TVN, że inspiruje się ona stylem matki swojego partnera, Anny Woźniak-Starak, aby bardziej przypodobać się Piotrowi. Czy to prawda?

Zobacz: Agnieszka Szulim pokazała zdjęcie z malutkim dzieckiem

To ciężko ocenić. Jednak Agnieszką z Anną łączy bardzo dużo rzeczy. Obie są zgrabnymi kobietami, które uwielbiają wszystko co modne i stylowe. Panie nie żałują pieniędzy na luksusowe marki, a ich konikiem są drogie torebki. Tomasz Jacyków w rozmowie z Show powiedział, że styl Anny i Agnieszki jest bardzo podobny:

To dwie efektowne blondyny. U pani Anny widać połączenie ognistego temperamenty z elegancją i dystynkcją z najwyższej światowej półki. Wyżej już nie można. A Agnieszka na razie ma podobny temperament. Na resztę musi jeszcze poczekać – mówi

Wygląd i styl to jednak nie wszystko. Panie łączy również perfekcja, profesjonalizm i organizacja, czego dowodem są słowa Maryli Rodowicz, przyjaciółki Anny Woźniak-Starak:

Podziwiam ją. Codziennie ćwiczy na siłowni, bardzo o siebie dba. Ktoś taki zawsze będzie dobrze prowadził swoje interesy. Jest też bardzo piękna, towarzyska, otwarta w stosunku do ludzie. Ma świetny gust, sama urządza wszystkie swoje domy. Gdy przygotowuje imprezy, nie idzie na żywioł. Wszystko jest zawsze dopracowanie i na najwyższym poziomie. To ona scala rodzinę. Nie jest tak, że wszystkim rządzi, ale wie, jak to wszystko utrzymać zachwalę Annę Maryla.

Zobacz: Agnieszka Szulim wybrała królową retuszu w Polsce. To znana aktorka

Agnieszka Szulim

Agnieszka Szulim

Anna Woźniak Starak

Anna Woźniak Starak

Anna Woźniak Starak z mężem, fot. AKPA

Anna Woźniak Starak z mężem, fot. AKPA

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×