Szukaj

Prawdziwy koszmar! Agnieszka Sienkiewicz na okładce wygląda jak własna karykatura! Grafika poniosła ułańska fantazja!

Agnieszka Sienkiewicz wpadka

Agnieszka Sienkiewicz ofiarą Photoshopa

Agnieszka Sienkiewicz już od kilku sezonów pojawia się w popularnym serialu Przyjaciółki. Jej brawurowa kreacja aktorska od samego początku wzbudza wielką sympatię wśród  fanów przygód pięknych koleżanek z czasów liceum. Warto również wspomnieć, że aktorka jest młodą mamą i wyróżnia się zjawiskową naturalną urodą, którą możemy regularnie podziwiać na zdjęciach, które Agnieszka wkleja na swoim Instagramie. Najczęściej są to fotki z córeczką oraz ciekawe zdjęcia z planu serialu Polsatu.

Agnieszka nigdy nie przesadza z makijażem, zazwyczaj wygląda naturalnie, nie stroni również od pokazywania się w wersji “domowej”. Ostatnio jednak na profilu gwiazdy pojawiła się wielce zaskakująca fotka. Aktorka pokazała okładkę jednego z magazynów telewizyjnych, na której możemy podziwiać jej twarz. Niestety nie jest to najlepsze zdjęcie gwiazdy:.

Jakby ktoś się pytał to chwale się okładką. Dobrze, że podpisali, bo mogłabym nie zauważyć, że jest fejm. Ciut graficy się zagalopowali – nie sądzicie? – napisała Agnieszka.

Na zdjęciu twarz Agnieszki Sienkiewicz została całkowicie zniekształcona. Graficy zaszaleli tak bardzo, że nie można rozpoznać, kto jest na czołówce gazety. Piękne włosy aktorki wyglądają jak okropna peruka, twarz natomiast jest rozciągnięta i nieproporcjonalna. Fani gwiazdy natychmiast wyrazili swoje zdanie na temat tego strasznego dzieła sztuki. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że grafika poniosła ułańska fantazja.

Zobaczcie sami jaki Picasso…

Rażąca wpadka z Photoshopem na okładce z Gigi Hadid i Kendall Jenner! Co oni zrobili z ich nogami?!

Z tych efektów pracy grafików komputerowych można zrywać boki! Zobaczcie jak ich poniosło podczas zabawy z Photoshopem!

Grafik zaszalał! Reese Witherspoon ma trzy nogi na okładce „Vanity Fair”, a to dopiero początek! Oprah Winfrey też musiała mu czymś podpaść!


Czy lubisz Agnieszkę Sienkiewicz?

×