Rozanielona Agnieszka Sienkiewicz pręży się w bikini na włoskich wakacjach. Bez retuszu wygląda lepiej niż modelki Playboya!

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Agnieszka Sienkiewicz w bikini

Chociaż sezon letni powoli dobiega do końca, są jeszcze gwiazdy, które cieszą się słoneczną pogodą i wakacyjnym urlopem. Wśród nich jest m.in. Agnieszka Sienkiewicz, która zdjęciami z letniego odpoczynku chwali się w sieci. I trzeba przyznać, nie ma się czego wstydzić.

Agnieszka  Sienkiewicz jest bardzo aktywna w social mediach. Aktorka na Instagramie dzieli się szczególnymi momentami ze swojego życia, do których z pewnością należą urocze zdjęcia z dziećmi, a także wakacyjne wyjazdy. Nie da się ukryć, że na wszystkich wygląda bardzo naturalnie. A to dlatego, że gwiazda Przyjaciółek dba o to, by nie retuszować fotografii, co wyjaśniła w jednym z wcześniejszych wpisów:

Marilyn Monroe się myliła!!! To nie diamenty, a RETUSZ „najlepszym przyjacielem kobiety”…… Nie jestem tylko pewna czy odrobinkę nie przesadziłam….Jak myślicie? P.S Subtelnie informuje, że post, podszyty jest pewna dozą ironii

Tak było też w przypadku jej ostatniego wyjazdu do Włoch. Aktorka udostępniła zdjęcie w bikini, na którym siedzi lekko pochylona. Przez to na jej brzuchu pojawiło się kilka delikatnych fałdek, które tylko dodają uroku. Agnieszce to jednak nie przeszkadza, ponieważ jak wynika z opisu fotografii, „bawi się świetnie”. Tak doskonale, że wspomnień tych nie musi poprawiać żadnym programem graficznym. Zresztą, czy miałaby co retuszować?

Agnieszka Sienkiewicz ostro zaszalała z retuszem! Poprawiła sobie całą twarz i powiększyła biust! Efekt powala!

Wysyp gwiazd na wakacyjnej imprezie: Anna Mucha, Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska, Paulina Krupińska

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie ciężarnej Olgi Frycz. Jej brzuszek jest już ogromny!


Agnieszka Sienkiewicz na wakacjach

Agnieszka Sienkiewicz na wakacjach

Agnieszka Sienkiewicz po retuszu

Agnieszka Sienkiewicz po retuszu

Agnieszka Sienkiewicz – otwarcie platformy internetowej

Agnieszka Sienkiewicz – otwarcie platformy internetowej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×