Ociekająca seksem Agnieszka Sienkiewicz kusi nagim biustem na okładce kolorowego magazynu! Jej drapieżne wcielenie może namieszać na portalach plotkarskich!

Agnieszka Sienkiewicz metamorfoza

Agnieszka Sienkiewicz w krótkich włosach

Agnieszka Sienkiewicz od początku kariery słynęła z wizerunku dziewczyny z sąsiedztwa. Lekki makijaż, roztrzepane włosy, niekrzykliwe, często sportowe ubrania. Polacy pokochali jej styl bycia, a producenci obsadzali ją w takich serialach, jak np. Na Wspólnej, M jak miłość czy Przyjaciółki. O uznaniu widzów świadczy także wygrana Agnieszki w drugiej edycji Tańca z gwiazdami.

W życiu prywatnym Agnieszka od niespełna roku jest szczęśliwą żoną łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera, z którym ma córkę Zosię. Najwyraźniej wejście w kolejny etap swojego życia tak bardzo zmieniło Agnieszkę, że zdecydowała się na zmianę wizerunku – bardziej kobiecą fryzurę. Sienkiewicz ostro skróciła swoje długie włosy i zdecydowała się na krótkiego, modnego boba.

Nową fryzurą pochwaliła się na 25-leciu Polsatu, jednak dopiero na okładce styczniowego wydania magazynu HOT jej nowy look robi wrażenie. Z pewnością efekt spotęgowany jest głębokim dekoltem. Dotychczas Agnieszka wybierała grzeczniejsze kreacje.

Jak dla nas nowy image aktorki jest bardzo na plus. Jedna z lepszych metamorfoz tego roku.

Małgorzata Socha pierwszy raz pokazała swoją słodką młodszą córeczkę Basię! Fanki są zachwycone: “Maluch jaki zaczes ma”

Gwiazda “Przyjaciółek” pokazała śliczny, ciążowy brzuszek! Jest ogromny!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała mieszkanie! W takich luksusach żyje z mężem i córką


Agnieszka Sienkiewicz w krótkich włosach na okładce HOT

Agnieszka Sienkiewicz w krótkich włosach na okładce HOT

Agnieszka Sienkiewicz obcięła włosy

Agnieszka Sienkiewicz obcięła włosy

Agnieszka Sienkiewicz w krótkich włosach na 25-leciu Polsatu

Agnieszka Sienkiewicz w krótkich włosach na 25-leciu Polsatu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×