Szukaj

Agnieszka Sienkiewicz ma nową, jesienną fryzurę! Zrobiła „ciach, ciach” i zmieniła się w inną osobę

Agnieszka Sienkiewicz przeszła metamorfozę

Agnieszka Sienkiewicz przeszła metamorfozę

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła sobie grzywkę. Gwiazda przeszła jesienną metamorfozę, na którą fani zareagowali bardzo pozytywnie. Nowa fryzura odjęła jej lat. Zobacz, jak teraz wygląda ulubienica widzów.

Przyjaciółki uczyniły z Agnieszki Sienkiewicz jedną z największych serialowych gwiazd ostatnich lat. Angaż w popularnej produkcji zaprocentował wygraną aktorki w Tańcu z gwiazdami. Po programie gwiazda otrzymała kilka ciekawych propozycji zawodowych oraz wzięła udział w wielu projektach komercyjnych. Sukcesy w pracy idealnie uzupełniają jej szczęśliwe życie prywatne – Agnieszka jest mamą dwóch córek i żoną łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera.

Zobacz: Tak mąż rozpieszcza Agnieszkę Sienkiewicz! Gwiazda pochwaliła się wypasioną niespodzianką!

Agnieszka Sienkiewicz ma nową fryzurę. Fani są zachwyceni

Aktorka nie ma tajemnic przed internautami. Z chęcią opowiada o tym, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Na Instagramie zamieszcza zdjęcia z rodzinnych podróży, spacerów z dziećmi czy wszelkich przełomowych dla niej sytuacji. Wraz z początkiem listopada podzieliła się wspaniałą wiadomością o wielkiej metamorfozie.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz już nie zagra w “Przyjaciółkach”! Jak zakończy się wątek serialowej Dorotki?

Agnieszka Sienkiewicz ścięła włosy i zafudnowała sobie grzywkę. Pod okiem profesjonalnego fryzura zmieniła się niemal nie do poznania, a już na pewno odjęła sobie lat. Wygląda zupełnie inaczej niż na poprzednich zdjęciach, jakie udostępniła w internecie. Wystarczy tylko przeczytać kilka pierwszych komentarzy, jakie fani zamieścili pod jej najnowszą publikacją:

  • Dziewczyneczka!
  • I masz znów 18 lat!
  • Nawet z grzywką jest pani bardzo ładnie.
  • Jak ładnie i dziewczęco.

Sama zainteresowana swoją zmianę wizerunku podsumowała krótkim wpisem:

Ciach, ciach, ciach… – napisała aktorka.

Agnieszka w takiej odsłonie zdecydowanie wygląda świetnie, a najlepszym tego dowodem jest ponad 12 tysięcy wirtualnych serduszek pod zdjęciem. Od nas dostaje kolejne.

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek po ciąży: “Nie odpowiada instagramowym standardon”. Jest wciąż pięknie zaokrąglony!


Agnieszka Sienkiewicz z grzywką

Agnieszka Sienkiewicz z grzywką

Agnieszka Sienkiewicz – wybory parlamentarne 2019

Agnieszka Sienkiewicz – wybory parlamentarne 2019

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×