Agnieszka Sienkiewicz jest platynową blondynką! Po odważnej metamorfozie fani jej nie poznali. „Nie poznałam, ale jest czad”

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowała się na bardzo odważną metamorfozę. Gwiazda przefarbowała ciemne włosy na platynowy blond. Jak teraz wygląda? Fani jej nie poznali. 

Agnieszka Sienkiewicz to aktorka, która w zawodzie zadebiutowała kilkanaście lat temu. Najpierw sporą popularność przyniósł jej serial M jak Miłość. Tam wcieliła się w Kasię, czyli partnerkę Marcina Chodakowskiego, którego gra Mikołaj Roznerski. Po pewnym czasie pożegnała się telenowelą, która sprawiła, że zaczęli upominać się o nią kolejni producenci.

Grupę wiernych fanów zawdzięcza ona także serialowi Przyjaciółki. Tam zagrała rezolutną i zabawną Dorotę, która na samym początku jawiła się jako czarny charakter. Z czasem jej wątek rozbudowano i stała się jedną z tytułowych bohaterek.

Gwiazda wspaniale odnajduje się też na deskach teatru. Od czasu do czasu pojawia się na czerwonym dywanie, a pomimo napiętego grafiku udało jej się stworzyć wspaniałą rodzinę. Razem z mężem wychowują dwie kilkuletnie córeczki. Teraz młoda mama postanowiła zaszaleć z fryzurą.

Agnieszka Sienkiewicz została platynową blondynką

Agnieszka Sienkiewicz zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Aktorka nieustannie pojawia się w nowych odsłonach, gdzie gra większe lub mniejsze role. Oczarowała fanów również w momencie, gdy pojawiła się na parkiecie Tańca z gwiazdami. W parze ze Stefano Terrazzino zwyciężyła w drugiej edycji talent show emitowanego w Polsacie.

Gwiazda jest bardzo aktywna na Instagramie i na bieżąco dzieli się tam z fanami tym, jak wygląda jej codzienność. Najnowszym zdjęciem nieźle wszystkich zaskoczyła. Okazało się, że postanowiła bardzo drastycznie zmienić fryzurę. Agnieszka swoje ciemne włosy przefarbowała na platynowy blond. Wszystko ze względu na nową rolę.

Dziś zaczęłam prace na planie nowego serialu. Pierwszy raz w blondzie bo i postać inna niż do tej pory…!!!

Pod zdjęciem Agnieszki natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci nie ukrywają, że są zachwyceni jej odważną przemianą.

 • Nie poznałam. Ale jest czad!
 • Piękna.
 • Jaka inna ty. Świetnie Ci w blondzie.
 • Pięknie w tym blondzie.
 • Ale fajnie.

Wielu fanów przyznało, że w pierwszej chwili nie poznali aktorki, ale metamorfoza przypadła im do gustu. A wam jak się podoba?


Agnieszka Sienkiewicz w blond włosach

Agnieszka Sienkiewicz w blond włosach

Agnieszka Sienkiewicz - pokaz mody Deni Cler

Agnieszka Sienkiewicz - pokaz mody Deni Cler

Agnieszka Sienkiewicz - Viva Photo Awards 2021

Agnieszka Sienkiewicz - Viva Photo Awards 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Strasznie wyglada staro dziwnie buzia bez wyrazu a byla taka piekna

 • Gość pisze:

  Piekna aktorka. W blond wyglada ciekawie

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia lepiej fanki dopisują jak wszystkie będą chude blond z dekoltem to wkładek zabraknie a jak wszyscy będa chudzi blond z klatą to gumek tez ale byle zapłacili i wkładek i gumek nie myli bo dz4eci pótem za tic taci trzeba kupować jak inni perfekcyjni wyszło szydło wstydu 0 i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×