Szukaj

Agnieszka Sienkiewicz świętuje urodziny córeczki. Upiekła tort, który wygląda jak z drogiej cukierni: „Piękny!”

Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się na Instagramie samodzielnie wykonanym tortem. Urodziny córeczki podczas kwarantanny odbędą się bez zakłóceń.
Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz w zeszłym roku po raz drugi została mamą. Na świecie pojawiła się Marysia. Opublikowała wtedy urocze zdjęcie dziecka, które podbiło sieć, a rodzice zebrali mnóstwo gratulacji.

Obecnie wraz z rodziną, dwiema córeczkami i mężem zaszyła się w domu, na dobrowolnej kwarantannie. Jej starsza córka, Zosia, w tym trudnym czasie obchodzi urodziny, więc aktorka postanowiła, że zrobi dla niej tort. Zresztą już jakiś czas temu zdecydowała, że w tym szczególnym dla jej dzieci dniu, będą wypieki jej własnej roboty.

Agnieszka Sienkiewicz – tort dla córki

Starsza córeczka Agnieszki Sienkiewicz obchodzi 4. urodziny. Z tej to właśnie okazji jej mama po raz kolejny zabrała się za wykonanie tortu dla Zosi. Efektami pochwaliła się w sieci. Skorzystała z telefonicznej konsultacji zaprzyjaźnionych tortowych specjalistów i zrobiła piękne dzieło z motywem z kreskówki Vaiana.

Uparłam się, że torty na urodziny córek będę robiła sama…. No cóż, do tych od @ancy_monka, która na łączach telefonicznych pomagała mi wykonać ten, jeszcze mi daleko ale do ich 18- stki mam jeszcze czas się nauczyć  #4lata #zosia #bdaygirl #mylove #motherhood #vaiana – napisała.

Efektami zachwyceni są internauci. Wcale nie uważają, że aktorka potrzebuje czasu aż do 18. urodzin dziewczynek, żeby być mistrzem wypieków.

  • Piekny tort, moja 3 latka tez uwielbia Vaiane.
  • No i super. Wszystkiego najlepszego dla Zosi.
  • Brawo ! Super postanowienie, chyba tez takie przyjmę, do lipca mam czas by przygotować ten pierwszy.
  • Torty od Mamy są najpyszniejsze 🙂 Pani dzieci będą je wspominać całe życie! Wszystkiego najlepszego dla Zosi! – piszą.

Kwarantanna to dobry czas, żeby ćwiczyć swoje talenty. Zdecydowanie tort Agnieszki Sienkiewicz wygląda zachęcająco.


Agnieszka Sienkiewicz upiekła tort dla córki

Agnieszka Sienkiewicz upiekła tort dla córki

Agnieszka Sienkiewicz wybrała spodnie z Zary

Agnieszka Sienkiewicz wybrała spodnie z Zary

Agnieszka Sienkiewicz z córkami4561_542303553160270_5213125403073253819_n

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×