Agnieszka Sienkiewicz pochwaliła się przystojnym mężem. Pokazała także twarze córek. Nieświadomie?

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz zrobiła wyjątek i na swoim profilu pokazała męża. Nieświadomie pokazała także, jak wyglądają jej córki, mimo że do tej pory chroniła ich prywatności.

Agnieszka Sienkiewicz, mimo że debiutowała już kilkanaście lat temu, największą popularność zyskała rolą Dorotki w serialu Przyjaciółki. Gdy wystąpiła w produkcji, została również zaproszona do Tańca z gwiazdami i wygrała show. Jej kariera rozwija się bardzo dobrze, ale dla niej równie ważnie jest życie rodzinne. Skupia się na wychowywaniu dwóch uroczych córeczek.

W zeszłym roku latem po raz drugi została mamą. Powitała na świecie Marysię, czym pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała urocze zdjęcie dziecka, które w mgnieniu oka podbiło sieć.

Dosyć szybko wróciła do pracy. Nie tylko na plan serialu Przyjaciółki, ale także pojawiła się na jednej z branżowych imprez, gdzie pewnie pozowała na ściance i chociaż, jak sama podkreśliła, nie odzyskała figury sprzed ciąży, nie zamierzała dłużej siedzieć w domu:

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że moje ciało jest moim narzędziem pracy. Wróciłam powoli na plan i jest to dla mnie ważne, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Jestem absolutnie przeciwna tej presji jaką się wywiera, żeby pokazywać się jak najszybciej z tym płaskim brzuchem, żeby wymagać od kobiet, aby w połogu wyglądały jak petarda. Odpuśćmy trochę my kobiety – kobietom. Bo to raczej nie mężczyźni tego wymagają, tylko kobiety.

Po tamtej sytuacji nie ma śladu, a Agnieszka może pochwalić się szczupłą sylwetką, którą zyskała dzięki treningom z Anną Lewandowskąco relacjonowała w sieci.

Sienkiewicz znana jest też z tego, że nie jest wylewna, jeśli chodzi o pokazywanie życia prywatnego w sieci. Bardzo chroni swoich bliskich, tym bardziej zaskoczyła, kiedy pokazała męża.

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz jest żoną łódzkiego biznesmena Mikołaja Gauera. Wzięli ślub 27 maja 2017 roku. Mają dwie córki: 5-letnią Zosię i 2-letnią Marię. Aktorka nie pokazuje dzieci na Instagramie. W sobotę zaskoczyła fanów i wyjątkowo opublikowała selfie z mężem:

Mój mąż żartuje, że jak nie wiem co napisać to piszę”oczami męża”  więc dziś dla odmiany – OCZY MĘŻA ! @mikowhyy – napisała.

Aktorka w poście oznaczyła męża. Okazuje się, że on pokazuje dzieci w sieci. Na jego profilu nie brakuje zdjęć córek i żony.


Agnieszka Sienkiewicz z mężem

Agnieszka Sienkiewicz z mężem

Agnieszka Sienkiewicz z mężem i córkami

Agnieszka Sienkiewicz z mężem i córkami

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Agnieszka Sienkiewicz z córką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×