Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz bez grama makijażu wyskoczyła spod kołdry! Gwiazda „Przyjaciółek” wygląda jak 16-latka!

Agnieszka Sienkiewicz w makijażu

Agnieszka Sienkiewicz w makijażu

Agnieszka Sienkiewicz już niebawem ponownie zostanie mamą. Aktorka nie ukrywa już swojego brzuszka, który jest bardzo widoczny. Gwiazda Przyjaciółek nie wstydzi się również pokazywać bez makijażu. Jej ostatnie zdjęcie spod kołdry wywołało spore zamieszanie w sieci.

Agnieszka Sienkiewicz od kilku lat zalicza się do grona najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. W latach 2011–2015 z powodzeniem wcielała się w postać Katarzyny Mularczyk w serialu M jak miłość, jednak jej bohaterka została przez produkcję sagi uśmiercona. Największą popularność aktorka zdobyła dzięki brawurowej roli luksusowej Dorotki w popularnym serialu Przyjaciółki. Uwielbiana przez widzów triumfatorka Tańca z gwiazdami niedawno ogłosiła, że zostanie mamą. Ojcem jej dziecka jest Mikołaj Gauer, z którym wychowuje już 2,5-letnią córeczkę Zosię.

Małżonkowie raczej chronią swoje życie prywatne, jednak Agnieszka dbając o swoich internetowych fanów regularnie publikuje na swoim profilu na Instagramie ciekawe fotki z domowych pieleszy. Najczęściej są to wciągające relacje z dalekich podróży. Ostatnio jednak Sienkiewicz ze względu na swoją ciążę przebywa w Polsce.

Na profilu przyszłej mamy pojawiła się bardzo interesująca fotografia, na której gwiazda pozuje spod kołdry, jest w białym szlafroku, ale przede wszystkim możemy zobaczyć, jak Agnieszka Sienkiewicz wygląda bez makijażu. Naturalna odsłona serialowej Dorotki natychmiast przypadła do gustu jej fanom. Pod zdjęciem można bowiem przeczytać sporo miłych komentarzy:

  • Gdzie takie ładne widoki
  • Ja nie wiem czego Pani używa do cery, ale jestem pod wrażeniem
  • Słodziak
  • Jest Pani śliczna bez makijażu, taka młoda

Zobaczcie szałowe zdjęcie Agnieszki.

Zobacz: Rozczochrana, bez makijażu… Paulina Krupińska pokazała fanom niezbyt wyjściowe zdjęcie

Zobacz: Umęczona Ania Starmach pokazała się bez makijażu. Córeczka daje jej nieźle w kość!

Zobacz: Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu, doczepianych włosów i sztucznych rzęs! Odmieniona nie do poznania zaprasza do swojego łóżka!


Agnieszka Sienkiewicz pokazała się bez makijażu

Agnieszka Sienkiewicz pokazała się bez makijażu

Agnieszka Sienkiewicz w pełnym makijażu

Agnieszka Sienkiewicz w pełnym makijażu

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu

Agnieszka Sienkiewicz bez makijażu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×