Tak wygląda mąż Agnieszki Sienkiewicz. Fanki aktorki oszalały na jego punkcie! Ale przystojniak!

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz zachwyciła fanów zdjęciem z narciarskiego stoku. Jeszcze bardziej tym, że w końcu mogą zobaczyć jej przystojnego męża. Kim jest i jak wygląda?

Agnieszka Sienkiewicz dzięki swojej brawurowej kreacji seksownej Dorotki w serialu Przyjaciółki zdobyła serca milionów fanów, dzięki którym wygrała drugą edycję Tańca z gwiazdami w Polsacie. Aktorka oprócz sukcesów zawodowych ma tez bardzo udane życie prywatne. Od lat tworzy wzorowy związek z łódzkim biznesmenem Mikołajem Gauerem, z którym doczekała się dwóch córek.

Agnieszka Sienkiewicz na stoku z mężem. Jak wyglądają?

Para niechętnie wypowiada się w temacie swojego życia osobistego, ale co jakiś czas serwuje fanom piękne rodzinne fotografie. Tym razem okazją do pokazania wspólnych zdjęć jest urlop w Alpach.

Aktorka i jej mąż pozują na pięknym, ośnieżonym stoku w strojach narciarskich. Za chwilę oddadzą się białemu szaleństwu, gdyż ich córki są zajęte czymś innym. Sieniewicz bardzo sobie chwali wsparcie męża podczas szusowania. Oboje wyglądają na zrelaksowanych.

Starsza córka w szkółce narciarskiej – młodszą przejęli na spacer znajomi – wiec mamy dwie godziny jazdy dla siebie !!!! Ja jestem z tych wytrawnych narciarzy, którzy jednak lubią mieć asekuracje na stoku!!! A ta w postaci męża – najlepsza!!! Ślemy Wam dużo słońca!!!!! – napisała gwiazda.

Fotografią Agnieszki Sienkiewicz z jej mężem zachwyciły się fanki aktorki.

  • No no piękna para, śliskich nart życzę.
  • Pięknie razem wyglądacie.
  • Szczęśliwa rodzinka gratuluję i pozdrawiam życzę miłego wypoczynku.
  • Cóż za przystojniak z Panią tam.
  • Czy tylko ja myślałam, że to Maciej Zakościelny?

Porównanie Mikołaja Gauera do jednego z naczelnych amantów polskiego kina, jest nie lada komplementem. Agnieszka Sienkiewicz może być dumna nie tylko z wsparcia, jakie otrzymuje od męża, ale także z powodu tego, że jest niezwykle przystojnym mężczyzną.

Zobacz: Wzruszony mąż Agnieszki Sienkiewicz publicznie dziękuje ukochanej za rok udanego małżeństwa! Pokazał szałową fotkę!


Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz pokazała męża

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Agnieszka Sienkiewicz z córką na jesiennym spacerze

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×